Українським фермерам надсилатимуть насіння з ЄС та Канади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Закордонні фермери надсилатимуть українським колегам насіння, щоб допомогти виростити урожай, повідомляє Українська правда.

Ініціативою опікується Міністерство закордонних справ спільно з Київською школою економіки. Вони створили проєкт “Насіння для України“.

Творці ініціативи стверджують – приватним фермерським підприємствам в Україні бракує ресурсів для вирощування врожаю. Причиною є війна та порушення логістики.

Тому в рамках проєкту фермери та компанії з ЄС, Великої Британії та Канади надсилатимуть українським колегам сертифіковане насіння для вирощування в сезон 2022 року. Першими до ініціативи долучились канадці.

Після того, як Росія вторглася в Україну в лютому 2022 року, світ на власні очі побачив неймовірну стійкість українського народу. “Насіння для України” вже підтримує українські родини, надсилаючи насіння з Канади та Нідерландів, що допоможе виростити власну їжу та посилити їхню незалежність”, – заявила Джулія Басс, представниця Посольства Канади в Україні.

Насіння, що надсилатимуть західні фермери та компанії, волонтери передаватимуть безпосередньо громадам. Ініціатори проєкту сподіваються, що завдяки такій підтримці у весняному сезоні українці виростять більше врожаю на власних городах.

Нагадаємо, в Україні також працює ініціатива “Сади Перемоги”. Українців закликають  ефективно використовувати кожен клаптик землі та виростити врожай власноруч.

Читайте також

  1. Від Броварського районного гуманітарного штабу допомогу отримали Калитянська, Баришівська, Березанська, Згурівська громади
  2. Відповіді на найпоширеніші запитання, що стосуються соціальних виплат під час війни
  3. На Київщині сіють хліб під вибухи і пожежі: весняно-польові роботи в розпалі
  4. Усі аптеки зобов’язані приймати паперові й електронні рецепти на ліки – МОЗ
  5. Трудові відносини в Україні адаптовано під воєнний стан: що змінилося
  6. В Україні запроваджено контроль за зростанням цін на соціально значимі товари
Поділіться.

Залиште відповідь