Від Броварського районного гуманітарного штабу допомогу отримали Калитянська, Баришівська, Березанська, Згурівська громади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська районна військова адміністрація спільно з волонтерами гуманітарного штабу продовжує надавати допомогу постраждалим у нашому районі від окупації російськими військами.

Із перших днів війни при Броварській районній військовій адміністрації працює гуманітарний штаб.

Як зазначають у Броварській РВА, спочатку з доставкою гуманітарної допомоги було тяжко, адже ворожі війська перекрили в районі всі транспортні сполучення. На під’їздах до центрів громад та важливих доріг було зруйновано мости. Довезти гуманітарну допомогу у віддалені населені пункти було неможливо. Але навіть при цьому в Броварській РВА шукали і знаходили можливість передавати допомогу мешканцям.

Відразу ж після звільнення громад від окупації, в населені пункти гуманітарну допомогу почали  доставляти активно.

Протягом минулого тижня – 4- 9 квітня – волонтери гуманітарного штабу побували в Калиті і Заворичах Калитянської громади, а також у Баришівській, Березанській і Згурівській громадах.

7 квітня гуманітарна допомога прибула в Калитянську селищну громаду. Необхідні ліки та медикаменти отримав  Калитянський центр первинної медико-санітарної допомоги.

(Натисніть задля збільшення)

Калита, гуманітарна допомога

Цього ж дня гуманітарну допомогу, а саме, — ліки, дитяче харчування, предмети гігієни тощо представники штабу привезли в с. Заворичі.

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)

Після виїзду до Калитянської громади, представники штабу 8 квітня вирушили відразу в три громади — Баришівську, Березанську та Згурівську. Усім трьом громадам надано необхідну гуманітарну допомогу.

У Згурівській громаді медикаменти та засоби гігієни передали для КНП «Згурівська лікарня».

(Натисніть задля збільшення)

Лікарські засоби та засоби гігієни доставлено в КНП «Березанська міська лікарня БМР» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради».

Березаннська лікарня, гумдопомога

А ось КНП «Баришівська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Баришівської селищної ради» окрім медикаментів та засобів гігієни отримали також «швидку допомогу». Автівку надав один із народних депутатів України.

(Натисніть задля збільшення)

За словами головної спеціалістки сектору з питань охорони здоров’я Броварської РДА Ренати Бащенко, протягом російського масштабного вторгнення на територію України, гуманітарну медичну допомогу район отримав від волонтерської групи штабу Пласту та обласного гуманітарного штабу з м. Львів,  волонтерського штабу захисту України з Чернівців, Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», Благодійного фонду «Від мрії до реальності».

Фото – із сайту Броварської районної військової адміністрації

Читайте також

  1. Не менше 70 загиблих: Великодимерська громада продовжує підраховувати втрати мирного населення
  2. Соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам можна отримати на картки ПриватБанку
  3. «У броварській лікарні є все необхідне, такої забезпеченості не мали навіть у мирний час», – Валентин Багнюк
  4. «Піца – універсальна стратегічна страва», – директор мережі піцерій Pizzburg про те, як підтримують наших воїнів
  5. Трудові відносини в Україні адаптовано під воєнний стан: що змінилося
  6. «Ми вже чуємо запах перемоги», – броварські волонтери «БроДобро», які підтримують крила наших воїнів
  7. «Ми працюватимемо стільки, скільки потрібно», – працівники ветаптеки
Поділіться.

Залиште відповідь