Затверджено плату за торгівлю квітами, розсадою і саджанцями та нові місця для сезонної торгівлі 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконком міської ради 2 квітня затвердив розмір оплати при провадженні сезонної торгівлі громадянами, які не є суб’єктами підприємницької діяльності. Також члени виконкому затвердили  ще 8 місць на літніх майданчиках та об’єктах сезонної торгівлі для підприємців.  

Так, рішенням членів виконкому, під час сезонної торгівлі живими та штучними квітами, розсадою, саджанцями, громадяни, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, сплачуватимуть у КП «Бровари-Благоустрій» за 1 м кв за день 20 грн.

Як розповів журналістам «Трибуни» директор КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицький, охочі торгувати вище зазначененими товарами, мають прийти в КП та написати відповідну заяву, а також додати до неї довідку, що, наприклад, живі квіти та розсаду вирощують на власні присадибній ділянці. Особа самостійно визначає дні, в які проводитиме торгівлю, укладає із комунальним підприємством угоду та сплачує на вказаний рахунок необхідну суму. Де саме особа має торгувати – прив’язки до місця немає, вказує директор підприємства, переважна ж більшість осіб,  які не є суб’єктами підприємницької діяльності, торгують цим товаром за межами ринку «Господар» (навпроти  «Форума»).

У свою чергу, каже Олександр Галицький, спецвідділ контролюватиме наявність у торговців документів та відповідність вказаних днів й оплати.  У такий спосіб у Броварах намагаються врегулювати правовідносини між органами місцевого самоврядування та громадянами, що виникають при провадженні ними сезонної торгівлі.

Ще одним своїм рішенням від 2 квітня члени виконкому затвердили нові 8 місць для провадження підприємницької діяльності на літніх майданчиках та об’єктах сезонної торгівлі для сільськогосподарських виробників власного виробництва.

Літні майданчики площею 12 кв.м  розташовані за адресами:

  1. Вул. Сергія Москаленка, 27;
  2. Вул. Короленка, 54-56;
  3. Вул. Київська, 168;
  4. Вул. Броварської Сотні, 12;
  5. Вул. Короленка, 52;
  6. Вул. Київська, 170 (в районі АТБ);
  7. Вул. Київська 300/1;
  8. Вул. Київська, 294 (площа 20 м кв).

Хто з підприємців отримає право торгувати на цих майданчиках – визначить конкурс. Найголовнішою умовою перемоги буде найвища запропонована ціна: своїм рішенням від 12 березня 2019 р. виконком затвердив розмір оплати на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради. Так, для більшості об’єктів підприємницької діяльності (окрім мотузкових парків для дітей) мінімальна, тобто стартова вартість, становить 208,65 грн за 1 м кв (не менше 5% від чинної мінімальної заробітної плати).

Нагадаємо, у березні цього року управління містобудування та архітектури вперше оголосило конкурс на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності. Тоді у конкурсі пропонувалося  20 місць під реалізацію баштанних культур, фруктів, овочів, продукції власного виробництва сільськогосподарських виробників, перелік яких затвердив виконком своїм рішенням 22 січня 2019 р.

Перший конкурс для 20 місць відбудеться в управлінні містобудування та архітектури БМР 23 квітня о 14:00. Документи від підприємців приймають до 12 год 17 квітня в цьому ж управлінні за адресою: вул. Гагаріна, 15 каб. 414. Другий конкурс для 8 місць, відбудеться 7 травня.

 КП «Бровари-Благоустрій» має облаштувати всі ці майданчики на постійній основі, а підприємці, які переможуть у конкурсі, матимуть змогу укласти договір із КП для отримання місця під оренду та оформити паспорти-прив’язки тимчасових споруд.

 Фото – авторки

Поділіться.

Залиште відповідь