Зеленський продовжив заборону російських соцмереж

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент України Володимир Зеленський продовжив дію санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб, яку запровадили три роки тому. Серед заборонених в Україні, зокрема, залишаються інтернетресурси країни-агресорки: Вконтакте, Однокласники, Mail.ru, Яндекс та інші. Про це йдеться у вчорашньому указі очільника держави.

Нагадаємо, санкції проти російських компаній і громадян своїм указом запровадив три роки тому президент Петро Порошенко. Після блокування відповідних сайтів, російські соцмережі стрімко втратили користувачів в Україні, що показали тодішні рейтинги.

Нинішній указ президента Володимира Зеленського датований вчорашнім числом. Він продовжує попередні санкції. Щоправда, за деякими винятками. Зокрема, з переліку «санкційних» виключили низку юридичних осіб, які належать до російського виробника програмного забезпечення «Парус».

В указі Володимира Зеленського не вказані дати дії нових санкцій. Зазначимо, перед цим Верховна Рада та Рада національної безпеки і оборони підтримали продовження санкцій. За повідомленнями ЗМІ, ВРУ і РНБО схвалили рішення про продовження санкцій ще на три роки.

Читайте також:

  1. В Україні заблокують «ВКонтакте», «Одноклассники» та «Яндекс»
  2. Кіберполіція пропонує користувачам скаржитися на провайдерів, які не блокують російські соцмережі
  3. Яких збитків зазнали російські соцмережі після блокування в Україні
Поділіться.

Залиште відповідь