Жетони київської підземки діятимуть до 2020 року. Запуск е-квитка перенесено

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Питання організації проїзду пільгових категорій пасажирів, які незареєстровані у Києві, наразі залишається відкритим. Тому, щоб використання е‒квитка було зручним для усіх без виключення пасажирів, його запуск у промислову експлуатацію відбудеться у 2020 році, а не 1 листопада 2019 року, повідомляє Укрінформ.

За словами директора департаменту інформаційно‒комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова, тривають підключення автоматів самообслуговування для купівлі та поповнення карток і встановлення турнікетів для зчитування QR‒квитків.

«Це означає, що у громадському транспорті діятимуть одночасно нова і стара системи оплати проїзду. Пасажири зможуть розраховуватися як транспортною карткою чи QR‒квитком, так і готівкою. У наземному транспорті продовжать діяти паперові квитки, а у метро ‒ жетони. Зміна терміну запуску промислової експлуатації системи відбувається для того, щоб е‒квиток був максимально зручним для кожного пасажира, незалежно від його місця реєстрації чи наявності пільгової категорії», – зазначив пан Назаров.

Ще однією причиною відтермінування нововведень чиновник вважає впровадження учнівського електронного квитка. Вирішення цього питання розтягнуто в часі й через те, що Київрада довгий час не збирається на свої засідання.

Втім Юрій Назаров сподівається, що найближчим часом КМДА визначить точну дату введення системи в дію.

Читаєте також:

  1.  Маршрутки «Київ – Бровари» зупинятимуться на новому автовокзалі за 300 м до метро. ПРОЄКТ ТРЦ
  2.  У київському метро з 1 листопада зникнуть жетони та проїзні. Як оплачувати проїзд?

 

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply