Жінка заморила голодом понад 20 домашніх тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цей інцидент трапився в Баришівському районі на Київщині,  інформує прес-служба прокуратури Київської області.

Так, установлено, що 21- річна жінка розміщувала в мережі Інтернет оголошення про надання постійного прихистку домашнім тваринам. Люди віддавали їй своїх котів і собак, сподіваючись, що вони будуть під опікою. Підозрювана забирала тварин до свого помешкання в одному із сіл Баришівського району та знущалася з них.

Як зазначає прес-служба прокуратури, доведено, що жінка позбавляла чотирилапих утриманців їжі та води, що призводило до їхнього виснаження та загибелі.

У період із жовтня по листопад 2018 року, в місці проживання останньої виявлено понад 20 трупів тварин, причиною смерті яких, відповідно до висновку експертів, стала «аліментарна дистрофія». 

Аліментарна дисторофія  (лат. alіmentarіus  – харчовий, продовольчий, dys – порушення функції, розлад + trophia – живлення тканини, органу; син.: голодна хвороба, едематозна хвороба, безбілковий набряк, голодний набряк, військовий набряк) – хвороба тривалого недостатнього харчування, яка проявляється загальним виснаженням, прогресуючим розладом усіх видів обміну речовин і дистрофією тканин і органів з порушенням їх функцій.

Дистрофія також є фактором, який спричинив страждання тварин перед смертю, тобто, страждання від голоду і спраги.

За процесуального керівництва Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене умисно, з корисливих мотивів, вчинене групою осіб, що призвело до загибелі більше двадцяти тварин).

Наразі до суду подано клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у виді тримання під вартою, яке перебуває на розгляді.

Санкція статі передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply