Національна комісія з держрегулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) змінила правила оплати за електроенергію, а також умови відключення боржників. Всі нововведення вже набрали чинності.
Про це повідомила прес-служба компанії ДТЕК.
Нові Правила є обов’язковими для виконання усіма учасниками роздрібного ринку.
Згідно з новими нормами, оплата повинна вноситися споживачем не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не прописано інший термін. Рахунок за послуги сплачується протягом 10 робочих днів із дня його отримання побутовим споживачем та протягом 5-ти робочих днів – не побутовим. Або в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарних днів після закінчення розрахункового періоду.
Зі свого боку енергопостачальник зобов’язаний повідомити боржника про можливе відключення за 10 робочих днів. Лише після цього клієнт може бути відключений від електропостачання. Для відновлення поставок необхідно погасити існуючу заборгованість, а також витрати на повторне підключення.
З повним текстом правил та додатками можна ознайомитись ТУТ.
Як заощадити кошти при використанні електроенергії та зменшити свої витрати можна переглянути на ВІДЕО.
