Змінився графік роботи центру обслуговування платників

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Центри  обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області розпочинатимуть роботу та надаватимуть адміністративні послуги з 10:00. Про це повідомляє Броварська міська рада з посиланням на рішення Кабміну.

Початок роботи з – з 10:00. Обідня перерва – з 12:00 до 12:45. Закінчення робочого дня – о 17:00, а в п’ятницю – о 15:45, зазначають податківці.

Центри обслуговування платників ДПІ Броварського управління розташовані за адресами:

  • м. Бровари, вул. Київська, 286;
  • м. Славутич, просп. Дружби Народів, 17-а.

Інформацію  з питань режиму роботи ЦОПів броварського управління та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном: (04594) 7-20-90.

У податковій нагадують, що перелік адміністративних послуг, які надають центри обслуговування платників, можна переглянути на офіційному порталі головного управління ДПС у Київській області за посиланням: http://kyivobl.tax.gov.ua.

Отримання переважної більшості адмінпослуг можливо здійснити  в онлайнрежимі без особистого відвідування ЦОПів, вказують у повідомленні. Для цього кожен охочий має змогу скористатись електронним сервісом  «Електронний кабінет». Вхід до нього здійснюють за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Фото – Олександр Петров

Читайте також:

  1. Фінансові злочини розслідуватиме Бюро фінансових розслідувань. Податкова міліція працює тимчасово – Кабмін
  2. «Узаконення» електронних цигарок та ціна помилки бухгалтера – про нове в Податковому кодексі
Поділіться.

Залиште відповідь