Знайди подарунок від Святого Миколая: проєкт для дорослих броварчан

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відділ культури міста допомагає Святому Миколаю робити сюрпризи і для дорослих мешканців Броварів. Це цікавий новорічний проєкт із подарунками та нагода взяти у ньому участь дорослій частині броварчан. Про цей проєкт «Трибуні-Броварів» розповіла головна спеціалістка відділу культури Ольга Кунцевська.

«Для маленьких броварчан у нашому місті вже працює «Фабрика Святого Миколая», але хочеться зробити свято та казку і для дорослих. Адже кожного з нас новорічні свята повертають у дитинство», – розповідає Ольга.

Тому Святий Миколай вирішив створити  святковий настрій та побалувати сюрпризами і дорослих броварчан.

«Святий Миколай залишив по всьому місту Бровари листи, які можна відшукати, гуляючи його вулицями. Знайти ці листи можна по підказках, які будуть опубліковані на сторінці Фейсбук «Бровари: культурний простір». У листі буде привітання зі святами, а також вказаний цінний подарунок та інструктаж, як і де його можна отримати», – продовжує Ольга.

Зі слів спеціалістки відділу культури, всього планується «заховати» в місті десять таких листівок, і в період з 4-го до 17 грудня на сторінці «Бровари: культурний простір» ознайомлювати броварчан із підказками.

У суботу, 19-го грудня, відбудеться вручення подарунків усім броварчанам, які змогли знайти святкові листи від Святого Миколая.

Читайте також:

  1. У Броварах відкривається «Фабрика Святого Миколая»

  2. «Повір у себе»: броварські діти з інвалідністю презентують свої творчі роботи

  3. «Повір у себе»: броварські діти з інвалідністю презентували свої творчі роботи. ФОТО

  4. Фестиваль фонду «Інна» зібрав понад 1500 учасників з усього світу

Поділіться.

Залиште відповідь