Знезараження бактерицидними лампами: як тепер потрапити до Броварської міськради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Щоби потрапити до адмінбудівлі Броварської міської ради, відтепер в обов’язковому порядку необхідно пройти КПП, де на відвідувача чекає анкетування і дезінфекція ультрафіолетом. Таку інструкцію вчора затвердив виконувач обов’язків міського голови Олександр Резнік.

Як ідеться в інструкції, кожен відвідувач, а також працівники та службові особи виконавчих органів Броварської міської ради, обов’язково мають пройти через контрольно-пропускний пункт і виконати всі прописані умови санітарно-протиепідемічних заходів.

Послідовність проходження КПП:

  • після короткого анкетування працівники, що прийшли на роботу, або відвідувачі проходять знезараження, протягом двох хвилин, під час якого використовується бактерицидний світильник з бактерицидними без озоновими лампами;
  • у подальшому, після повного ультрафіолетового знезараження, особа здійснює безконтактне вимірювання температури тіла та скеровується у відповідний коридор до будівлі.

У документі зазначено, що якщо в особи, яка проводить знезараження, на будь-якому етапі виникнуть сумніви щодо фізичного стану працівника або відвідувача, вона має право заборонити вхід до приміщення та попросити залишити адміністративну будівлю і КПП.

На всіх стадіях проходження працівники і відвідувачі мають чітко й безапеляційно виконувати всі інструкції доглядача на КПП, ідеться в документі. В іншому випадку особа повинна покинути КПП.

Набор для детского творчества

Аби підтримати громадський порядок і контроль процесу санітарно-протиепідемічних заходів, на території КПП ведеться постійне відеоспостереження, вказують у Броварські міській раді.

Читайте також:

  1. Без рукавичок і саноброблення – зась. У Броварах посилили карантинні заходи
  2. Більш як по двоє і без масок не ходити: уряд увів низку нових обмежень
  3. Чим є громадські місця в Броварах, де заборонили ходити без маски, – відповідь влади
  4. Карантинні обмеження Кабміну – неконституційні й незаконні, – правозахисники
  5. COVID-2019: як діє у броварській лікарні сортувально-розподільче містечко (Відео)
Поділитись

Leave A Reply