ЗНО з математики стане обов’язковим з 2021 року – МОН

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 2021 року складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики стане обов’язковим. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповіла міністрка освіти і науки Анна Новосад. Раніше про такі зміни повідомляла попередня очільниця відомства – Лілія Гриневич.

Як зазначила Анна Новосад у нещодавньому інтерв’ю, ЗНО з математики буде дворівневим. Його зроблять обов’язковим через проблеми з математичних знань в учнів.

«У 2020 році змін не буде, а з 2021-го ЗНО з математики стане обов’язковим. Воно буде дворівневим, але не треба цього лякатися. Нам потрібно усвідомити, що проблема з математичних знань», – повідомила Анна Новосад.

Зі слів міністрки, це повинно стати результатом зміни змісту освіти та методик викладання.

«Ми повинні в цілому побороти страх перед математикою – це повинно стати результатом зміни змісту освіти та методик викладання. Тому що діти, коли вони щось не розуміють, спочатку цього бояться, а потім ненавидять. І потім це супроводжує все життя. Насправді через нормальні методики викладання, нормальний вміст програми, дуже важливо цей страх перед предметом побороти. І дати дітям впевненість у собі», – додала вона.

Зазначимо, що про обов’язковість ЗНО з математики та  ще у квітні цього року повідомила попередня міністрка освіти і науки Лілія Гриневич. Тоді само чиновниця зауважила, що обов’язковими ДПА у формі ЗНО також залишатимуться:

  • українська мова (1 рівень) або з українська мова і література (2 рівень).
  • математика – 1 або 2 рівень на вибір.
  • історія України або англійська мова на вибір.

Читайте також: ЗНО-2020: які завдання та вимоги очікують на абітурієнтів

Поділіться.

Залиште відповідь