Знов за рибу гроші: ОРЦ виділили 260 тис. грн. на електронну пропускну систему

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні під час 40-ї сесії БМР депутат_ки розглянули прохання керівництва КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” поповнити статутний фонд установи на 650 тис. грн. для зарплат, а також додатково виділити 260 тис. грн. на встановлення електронної пропускної системи для обліку відвідувань.

Проект рішення викликав активне обговорення депутатського корпусу. Адже КП “Оздоровчо-реабілітаційний цнтр” стало вже сумнозвісним завдяки своїй збитковості. Лише минулого року з міського бюджету установі надійшло  4 969,0 тис грн.. У міськраді не раз висловлювали сумніви щодо неналежного ведення бухгалтерії  КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», колишній директорці КП Олені Семенюк давали доручення розробити бізнес-план, одначе це нічим не закінчилося. 13 квітня колективу представили нову керівницю – Юлію Боюн, яка займатиме цю посаду найближчі три місяці.

Раніше нова директорка розповіла “Трибуні”, що басейн, виявляється, зовсім не збитковий, а навіть навпаки – має прибуток. Детальніше, однак, нічого розповісти не змогла.

Під час розгляду проекту рішення на сесії депутатка Ірина Веремчук зазначила, що бюджетна комісія просила нове керівництво надати звіт та аудит доходів і витрат підприємства. Звіту, утім не надали. В.о. директорки теж була присутня на сесії. Юлія Боюн розповіла, що востаннє прайс послуг підприємства змінювали 2014 року, а за недовгий час її роботи каса ОРЦ зросла з 1-1,5 тис. грн. на день до близько 6 тис. грн..

Утім, депутат від ДемАльянсу Олег Берестовий висловив невдоволення тим, як пані Боюн була призначена на посаду в.о. директорки КП. Мовляв, міський голова вкотре найняв потрібну собі людину. Ігор Сапожко натомість запевнив, що просто дав людині шанс, і “якщо новопризначеній очільниці ОРЦ вдасться організувати роботу ефективно, то чому б не продовжити її контракт”. 

Зрештою, 26-ма голосами депутат_ки підтримали виділення і запланованих 650 і додаткових 260 тис. грн.. 

 

Поділіться.

Залиште відповідь