Зняли з даху: чоловік із дитиною ледь не покінчили життя самогубством. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні вночі чоловік зі своєю 3-річною дитиною видерся на дах 2-поверхового будинку. Таким чином він намагався покінчити життя самогубством, однак його планам завадили рятувальники та правоохоронці. Дитину доправили до лікарні з переохолодженням, а з татом тепер працюють психіатри. Про це розповідають у медичних службах міста, поліції та ДСНС.

Як зазначають рятувальники державної служби з надзвичайних ситуацій, повідомлення про чоловіка з дитиною на даху до них надійшло сьогодні, 8 січня, о 2:58. Сталося це в багатоквартирному 2-поверховому будинку на вул. Степана Бандери.

У ДСНС встановили, що чоловік 1985 року народження перебував під дією психотропних речовин. Його дитина – 2016 року народження. Як видно з наданих фотографій, від трагічних наслідків чоловіка та його доньку рятували за допомогою автодрабини.

автодрабина працює

автодрабина працює

Водночас у поліції вказують, що чоловік мав намір вкоротити собі віку, оскільки його дружина нещодавно померла. Правоохоронці вмовили батька віддати їм дівчинку. Чоловік погодився, однак сам залишився на даху з наміром вчинити суїцид.

Утім, після тривалих перемовин, ДСНС усе ж зняло і чоловіка з даху. Із ним тепер працюють фахівці, розповідають у поліції та в медичних службах міста.

В. о. очільника броварської служби екстреної медичної допомоги Лариса Теремязєва зазначила, що дитина переохолодилась, адже перебувала на даху орієнтовно 1 годину роздягненою. Її відігріли спочатку в автівці полісменів, а згодом у кареті швидкої, яка прибула на виклик.

Керівник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк сьогодні зранку підтвердив переохолодження в дитини. Окрім того він зазначив, що із чоловіком працюють психіатри.

Фото – ДСНС України

Поділіться.

Залиште відповідь