Зона барбекю в парку «Перемога», перейменування стадіону «Спартак» та інше – нові петиції від броварчан

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У серпні на сайті Броварської міської ради з’явилось чотири нові петиції від містян: про реставрацію баскетбольного майданчику, про облаштування гриль-зони в парку «Перемога», про фінансування броварського ФК «Альянс» та про перейменування стадіону «Спартак».

Оксана Твердохліб , автор першого електронного звернення щодо перейменувати стадіону «Спартак» на стадіон імені Володимира Івановича Подзигуна, в своєму дописі зазначає, що Володимир Подзигун був заслуженим тренером України, який зробив великий внесок в спортивне життя міста. Тому, за словами автора петиції, треба стадіону надати ім’я тренера.

Проголосувати можна за наступним посиланням: https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=56 . До кінця голосування залишилось 75 днів.

Наступна петиція про фінансування броварського футбольного клубу «Альянс». Автор цього документу Ігор Біляр пояснює, що ФК офіційно діє як громадська організація з 2016 року та останні 5 років бере участь і посідає призові місця у чемпіонатах міста Бровари, а також фінансується виключно за внески гравців. Але для подальшого розвитку клубу, популяризації футболу та представлення рідного міста у чемпіонатах Броварського району, Києва та Київської області автор звернення просить:

  • виділити фінансування на діяльність ФК, згідно програми розвитку клубу;
  • сприяти проведенню матчів ФК «Альянс» у Броварах на стадіоні «Спартак», бо останні 2 роки команда змушена винаймати за свої кошти футбольне поле у селі Требухів, Броварського району;
  • у разі позитивного розгляду петиції, призначити відповідальну особу з числа працівників БМР для комунікації з ФК «Альянс» щодо вирішення проблемних питань.

Проголосувати за цей документ броварчани можуть за посиланням: https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=57 . До кінця голосування залишилось 82 дні.

Третьою петицією на сайті БМР є прохання про реставрацію баскетбольного майданчику у парку «Перемога», який було відкрито два роки тому. Авторка звернення Марина Рубайло просить:

  • замінити гумове покриття на баскетбольному майданчику у парку «Перемога»;
  • встановити трибуни або лави для глядачів;
  • замінити вхідні двері на майданчику;
  • встановити малі бічні кільця для дітей.

Проголосувати можна впродовж 82 днів за посиланням: https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=58

І остання петиція про облаштування зони барбекю у центральному парку «Перемога» в Броварах. За словами автора Олександра Плахова, створення такого місця в парку буде сприяти підтриманню громадського порядку у публічному місці та виконанні відповідних вимог протипожежної безпеки.

Проголосувати за петицію можна також протягом 82 днів за посиланням: https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=59

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply