Звіт броварського «Укропу» за 2018 рік: вирішення комунальних питань і організація роботи влади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Провладна фракція «Укропу» в Броварській міській раді виявилась однією із найдисциплінованіших. Принаймні такий висновок можна робити з наявності оприлюднених звітів обранців за діяльність у 2018 році. Кожен із трьох депутатів фракції – Петро Бабич, Володимир Білокінь і Микола Зінченко – подав доповідь із описом виконаної роботи. Тож що пишуть депутати?

Член фракції «Укропу» Петро Бабич у своєму звіті робить акцент на власній діяльності як секретаря Броварської міської ради. А саме – участі в організації ради, підготуванні та проведенні сесій. А їх за рік, як ідеться в доповіді, було 15. Серед них 7 – позачергові. Усього рада ухвалила 412 рішень. Передували тому – 58 засідань постійних депутатських комісій.

Петро Бабич

Окрім того Петро Бабич зазначає, що він був співрозробником проекта КП «Муніципальна варта», долучався до напрацювань відзнак «Знак пошани» та «Заслуги перед містом», брав участь в оптимізації структури виконавчих органів Броварської міської ради. А також урегульовував конфлікти навколо забудови «Діаманту» та довгобуду по вул. Симона Петлюри, 21-Б.

З досягнень на своєму окрузі Петро Бабич відзначив здійснення ремонту даху в будинку по бульв. Незалежності, 21-А. А в планах на цей рік – заміна вікон у цьому будинку, асфальтування й благоустрій міжбудинкового проїзду.

Одним із головних досягнень депутата Володимира Білоконя є реалізація проекта асфальтування вул. Маяковського та прилеглих до неї провулків, – ідеться у звіті обранця. До того ж, уже виготовлено проекти на будівництво вулиць Дорошенка, пров. Дарвіна і Щасливого, а також асфальтування з водовідведенням вул. Армії УНР. Реалізація задумів запланована на цей рік.

Володимир Білокінь

Депутат також вказує, що у 2018 році була виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво шатрових дахів в будинках по вул. Ярослава Мудрого, 8 та вул. Кобзарській, 4. Кошти на реалізацію закладено на 2019 рік.

Як запевняє у своєму звіті очільник фракції Микола Зінченко, на численні звернення мешканців протягом 2018 року він розпочав капітальний ремонт м’якої покрівлі даху в будинку по вул. Олімпійській, 4, долучивши до цієї справи бюджетні кошти. А в сусідній багатоповерхівці № 2 на звернення обранця профінансували і встановили нові поштові скриньки.

Микола Зінченко

Також депутат вказує, що з його власної ініціативи та за особисті гроші відремонтували і провели благоустрій бювета по вул. Олімпійській, а також відремонтували лавки, дитячий майданчик, поставили огорожу для квітників біля будинку № 4. До того ж, у межах депутатської діяльності вирішили проблему з підтопленням прибудинкової території по вул. Москаленка, 8-Б і заасфальтували міжбудинковий проїзд у цьому районі.

Поділіться.

Залиште відповідь