Зимові «гойдалки»: із 21 січня на Київщині – значне потепління. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Останній тиждень порадував як броварчан, так і всіх інших українців справжніми морозами. Але вже з 21-го січня синоптики обіцяють «перетворення» класичної зими зі снігом та морозами в зиму з плюсовою температурою та багнюкою.

У середу 20-го січня на території Київщини вже відчуватиметься послаблення морозу, але ще буде прохолодно. А ось післязавтра, 21-го січня, синоптик Наталка Діденко обіцяє відлигу з плюсовою температурою повітря.

«21-22 січня Київщину буде не впізнати. Як у нас полюблять, всі познімають шапки та будуть милуватися теплою, як для січня, погодою», – розповідає Наталка.


Така зміна погоди буде супроводжуватися не тільки різкою зміною температури повітря, але й атмосферного тиску.

Такі зміни вплинуть особливо на метеочутливих людей. Можливі головні болі, денна сонливість, у деяких навпаки може бути безсоння, значна стомлюваність та перепади настрою. У «сердечників» у цей період можуть бути болі в серці, зміна артеріального тиску. У людей з проблемами опорно-рухового апарату може підвищитися біль у спині чи кінцівках.

Тому ті, хто чутливий до різких температурних перепадів чи коливань атмосферного тиску, завчасно подбайте про своє здоров’я.

ФОТО – LiveJournal, wetteronline

Читайте також:

  1. На Україну суне справжня зима, – синоптики

  2. Кількість інсультів та інфарктів у Броварах зросла. Винна погода і недієві ліки?

  3. Під час морозів на Броварщині почастішали пожежі. ФОТО

  4. У Броварах запрацювали пункти обігріву

Поділіться.

Залиште відповідь