10 тис. грн за успішне складання ЗНО – стипендії від президента України

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають від президента України по 10 тисяч гривень  – Кабмін затвердив відповідну постанову. Загалом планується призначати щорічно до 270 таких стипендій. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Стипендія президента України

Стипендія виплачуватиметься щомісяця протягом року. Загалом планується призначати щорічно до 270 таких стипендій для учнів, які отримали найбільшу загальну кількість балів за результатами ЗНО.

Стипендія призначається не більше 10 учасникам ЗНО з кожної області, АР Крим, Києва та Севастополя. Перелік претендентів формуватиме Український центр оцінювання якості освіти. Якщо декілька осіб мають однакову кількість балів, то до переліку зараховують претендентів, які мають 200 балів із більшої кількості предметів.

Також уряд затвердив положення, згідно з яким переможці всеукраїнських учнівських олімпіад отримають одноразові виплати в розмірі 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад –  100 тис. грн.

«Це важлива ініціатива для підтримки талановитої молоді. Такі стипендії та премії Президента України – це свідчення, що гарні результати в навчанні отримають визнання зі сторони держави», – зазначив Денис Шмигаль.

Стипендія міського голови

У Броварах кращим студентам Броварської ОТГ також запроваджено стипендії.

Претендентів на стипендію від міського голови відбирає комісія. Згідно з  положенням, відбір найкращих студентів громади відбуватиметься у два етапи. Після відбору стипендію міського голови призначать 20-ти найкращим студентам громади.

Для того, аби отримати стипендію, на розгляд комісії потрібно подати такі документи:

 • копія паспорта громадянина України;
 • копія ІПН;
 • копія паспортного документа іноземця та документа, що підтверджує місце перебування чи проживання іноземця або особи без громадянства на території України на законних підставах;
 • рекомендаційний лист, підготовлений вищим навчальним закладом, в якому навчається претендент на призначення стипендії міського голови;
 • анкету – заявка учасника в 1-му екземплярі (надається в електронному вигляді на адресу: vsm_bmr@ukr.net);
 • копії дипломів, грамот та інших відзнак про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за 2020-2021 навчальний рік;
 • згода на обробку персональних даних (додається).

Читайте також:

 1. Учні 4 та 9 класів не складатимуть державної підсумкової атестації в 2021 році – МОН

 2. Як працюватимуть броварські школи та садочки протягом «карантинних» тижнів

 3. Три броварські школи – у двадцятці найкращих шкіл Київщини. РЕЙТИНГ

 4. Українські школи переходять на оновлений санітарний регламент. Що змінюється

Поділіться.

Залиште відповідь