Трибуна – Бровари

Як працюватимуть броварські школи та садочки протягом «карантинних» тижнів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах від 21 березня до 9 квітня запроваджуються жорсткі карантинні обмеження. Заступниця начальниці управління освіти і науки Броварської міськради Тамара Стельмах розповіла «Трибуні-Броварів», як у цей період працюватимуть місцеві школи та садочки.

Зі слів Тамари Стельмах, до 29-го березня гімназія ім. Олійника та НВО перебувають на канікулах. Учні 1-4 класів інших шкіл продовжують відвідувати школи, а 5-11 класи навчаються дистанційно.

Із 29-го березня учні 1-4 класів гімназії ім. Олійника та НВО йдуть до школи, а 5-11 класи продовжують навчання дистанційно. Решта шкіл у цей час ідуть на канікули.

Як повідомила Стельмах, заклади освіти мають право самостійно ухвалювати рішення щодо дат та термінів канікул.

Щодо закладів дошкільної освіти, то згідно з протоколами місцевої та обласної ТЕБ, дошкільнята продовжуватимуть садочки відвідувати.

Щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у закладах освіти Броварів, то Тамара Стельмах зазначила, що в дитсадках на сьогодні четверо хворих дітей та вісім працівників. У школах  хворіють на коронавірус 15 учнів, 22 вчителі та один працівник.

Зі слів заступниці начальниці управління освіти, всі класи в школах та групи в садочках, де виявлені хворі діти на COVID-19, перебувають на самоізоляції.

ФОТО – Антон Раков

Читайте також:

  1. Із 21 березня в Броварах діятимуть обмеження «червоної» зони. ВІДЕО

  2. COVID-19: хто відповідатиме за негативні наслідки від щеплення?

  3. МОН рекомендує школам перейти на «дистанційку». Чи загрожує це Броварам?

  4. У Броварах значно зросла кількість хворих на Covid-19 – керівники медустанов міста

Поділіться.

Залиште відповідь