МОН рекомендує школам перейти на «дистанційку». Чи загрожує це Броварам?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство освіти і науки України радить школам продовжувати канікули в разі складної епідеміологічної ситуації. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram. Водночас у Броварах ситуація повністю контрольована. Наразі переводити учнів на дистанційну форму навчання потреби немає, розповіла «Трибуні-Броварів» заступниця начальниці управління освіти і науки Тамара Стельмах.

«Провівши консультації з міністром охорони здоров’я і головним державним санітарним лікарем України, МОН радить продовжити при необхідності канікули в школах», – йдеться в повідомленні Сергія Шкарлета.

Він також нагадав, що на території регіонів, для яких встановлені «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування навчальних закладів незалежно від форми власності. Виняток – відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів і 1–4 класів установ загальної середньої освіти.

Також у «помаранчевій» і «жовтій» зоні МОН рекомендувало відправити на дистанційне навчання учнів 5–11 класів, студентів коледжів і училищ, а також вищих навчальних закладів.

Ситуація в Броварах

У Броварах всі навчальні заклади працюють у звичному режимі. Але ситуація із захворюваністю та відвідуваністю контролюються. Якщо в класі відсутні понад 20 % учнів, то локально цей клас переходить на дистанційну форму навчання. Про це «Трибуні-Броварів» розповіла Тамара Стельмах.

«Також клас переходить на дистанційне навчання, якщо хоча б один з його учнів захворів на коронавірус. Крім того, якщо школу не відвідує понад 20 % учнів, то цей заклад переходить на «дистанційку». Але це рішення приймає керівник школи», – повідомляє Тамара Стельмах.

З її слів, станом на 16 березня у Броварах заклади середньої освіти не відвідують близько 14 % учнів. З них близько 15 дітей наразі хворіють на COVID-19.

«Якщо з 15 тис. броварських учнів зараз не відвідує навчальні заклади близько 2 тис., то куди діватися решті 13 тис.? Тим паче ми прислуховуємось і до батьків, які категорично проти «дистанційки», – наголошує Тамара Стельмах.

Нагадаємо, що станом на 16 березня Київська область, зокрема Бровари, перебувають у «помаранчевій» карантинній зоні.

Фото – Андрій Захарченко

Читайте також

  1. Бровари знову «помаранчеві». В Україні – третя хвиля COVID-19, можливий локдаун – Шмигаль

  2. У Броварах значно зросла кількість хворих на Covid-19 – керівники медустанов міста

  3. Наслідки вакцинації CoviShield’ом у Броварах: свідчення медпацієнтів

  4. Виконком оновив перелік адрес, закріплених за школами Броварів

Поділіться.

Залиште відповідь