У Броварах значно зросла кількість хворих на Covid-19 – керівники медустанов міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах значно зросла кількість хворих на коронавірус і необхідно повернутися до більш жорсткіших карантинних заходів, – повідомив міський голова Ігор Сапожко під час засідання виконкому 9 березня. Інформацію про значне зростання кількості хворих на Covid-19 підтверджують у райвідділі лабораторних досліджень, центрі первинної допомоги та броварській лікарні.

Як повідомив міський голова, за святкові дні – з п’ятниці до вівторка – кількість хворих на Covid-19 у Броварах зросла майже на 100 осіб. Ігор Сапожко також зазначив, що в міськвиконкомі хворіють працівники деяких відділів та управлінь «у повному складі». За інформацією міського голови, наразі кількість активних хворих на коронавірус у Броварах складає 373 особи.

Цю інформацію підтверджує керівник Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов. Лікар вказує на зростання звернень до сімейних лікарів та переповненість амбулаторій пацієнтами: якщо до п’ятниці 5 березня кількість хворих у місті складала 275 осіб, то за три дні зросла до 373 осіб.

Станом на ранок 9 березня, доросле інфекційне відділення переповнене – там лікується 41 хворий на коронавірус, повідомив журналістам «Трибуни» заступник директора ББКЛ Григорій Павлін.

Керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног зазначає, що за останні два тижні інцидентність (захворюваність – авт.)  на 100 тис. населення складає 215, 1 особу. Це на 55, 7% більше, ніж за два попередніх тижні: захворюваність на 100 тис. населення тоді складала 138, 8 осіб.

Лише за останній тиждень кількість хворих на ГРВІ та коронавірус (який також належить до гострих респіраторних захворювань) складає 1046 випадків – 957, 7 осіб на 100 тис. населення міста, що є досить інтенсивним показником захворюваності. Як зазначає Віра Товстоног, це на 10% більше, ніж по Київській області ( 879, 5 осіб на 100 тис. населення).

За даними броварського районного відділу лабораторних досліджень, із початку пандемії в Броварах захворіло 220 дітей. Це 5, 4% від загальної кількості, в області цей показник складає 5, 6 %. Усього одужало 3 523 особи, 74 броварчан – померло.

У броварській лікарні вказують ще на дві смерті від коронавірусу протягом останнього тижня.

У зв’язку зі зростанням кількості хворих на коронавірус, міський голова вказав на необхідність повернення до більш жорсткіших карантинних заходів. Як повідомили у відділі з надзвичайних ситуацій, це стосується, у першу чергу, обмежень у проведенні масових заходів. Також заплановано відновити оброблення дезінфікуючими засобами під’їздів, зупинок, дитячих майданчиків та місць масового скупчення у парках та скверах.

Нагадаємо, що Бровари, як і Київська область, перебувають у «помаранчевій» карантинній зоні. За даними МОЗ, станом на 8 березня «помаранчевими» також є Вінницька, Донецька, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька області та Київ.

Бровари знову «помаранчеві». В Україні – третя хвиля COVID-19, можливий локдаун – Шмигаль

«Жовтими» залишаються Волинська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 6 березня,  окрім Івано-Франківської, Чернівецької та Житомирської області, «червоний» карантинний рівень також встановлено на території Закарпатської області.

Фото – Антон Раков

Читайте також

  1. В Україні різко зросла смертність від COVID-19 – НАН. А як у Броварах?

  2. Молоді хворіє більше: COVID-19 б’є рекорди на Броварщині

  3. Із 3-го березня Житомирська область – у «червоній» зоні

  4. У броварській лікарні прищепили від COVID-19 перших медиків на Київщині. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь