Із 3-го березня Житомирська область – у «червоній» зоні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через спалах коронавірусу, із 3-го березня Житомирську область включать у «червону» зону карантину, де діють найжорсткіші обмеження. Таке рішення ухвалила комісія ТЕБ та НС, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов у своєму Телеграм-каналі.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на брифінгу заявив, що в області постійно зростає кількість захворювань на COVID-19. Так, за останні чотири тижні  динаміка захворюваності на коронавірус зросла втричі.

«Можна сказати, що ми зловили третю хвилю COVID-19. Сьогодні буде засідання Держкомісії ТЕБ та НС, на якому Житомирську область введуть у «червону» зону з відповідними обмеженнями», – сказав Бунечко.

Голова ОДА також уточнив, що в «червону» зону ввійде вся Житомирська область, без сегментування.

(Натиснути на таблицю для збільшення)

У таблиці МОЗ від 1 березня Житомирська область уже позначена червоним кольором за рівнем небезпеки поширення коронавірусу: в області три дні поспіль перевищено поріг госпіталізацій. Червоними залишаються Івано-Франківська та Чернівецька області.

У найбільш близькій до «червоної» зони знаходяться Закарпатська, Тернопільська, Рівненська, Миколаївська, Луганська, Донецька, Київська, Запорізька та Вінницька області.

ФОТО – Вікіпедія

Читайте також:

  1. Чернівецька область із 1 березня – у «червоній» карантинній зоні

  2. Із 24 лютого Бровари – у «жовтій» карантинній зоні. Які заборони залишаються

  3. Як записатись на вакцинацію проти COVID-19? Алгоритм дій. ВІДЕО

  4. У броварській лікарні прищепили від COVID-19 перших медиків на Київщині. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь