Бровари знову «помаранчеві». В Україні – третя хвиля COVID-19, можливий локдаун – Шмигаль

Pinterest LinkedIn Tumblr +

4-го березня прем`єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції заявив, що в Україні почалася третя хвиля епідемії та вказав на ризик запровадження нового локдауна. Своєю чергою МОН оновило розподіл на карантинні зони: до «червоної» зони  віднесено 3 області, а до «помаранчевої» – дев’ять. Серед останніх є і Київська область.

«На жаль, треба констатувати, що почалася третя хвиля епідемії в Україні. Це також цифри, статистика, яку ми бачимо… Неможливо інтерпретувати по-іншому. Потрібно бути свідомими – почалася третя хвиля пандемії коронавірусу в Україні», – сказав Денис Шмигаль.

 

Сьогодні  Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Так, маємо три області «червоної» зони – Івано-Франківська, Чернівецька і Житомирська та 9 областей – «помаранчевої»: Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська.

Решта областей та місто Київ – у «жовтій» зоні.

«Коли більша частина областей буде в «червоних зонах», скоріше за все, доведеться повертатися до тієї моделі локдауна, який Україна вже проходила», – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що не хотів би повертати жорсткий локдаун, оскільки люди і бізнес вже виснажені обмеженнями.

Нагадаємо, що в Броварах ситуація із захворюваністю неоднозначна. Якщо в первинній ланці медики не відмічають зростання кількості хворих на коронавірус, то директор ББКЛ Валентин Багнюк та керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног вказують на зростання кількості встановлених хворих на коронавірус протягом останніх двох тижнів.

ФОТО –  Максим Дяченко,  Андрій Захарченко (колаж)

Читайте також:

  1. В Україні різко зросла смертність від COVID-19 – НАН. А як у Броварах?

  2. Молоді хворіє більше: COVID-19 б’є рекорди на Броварщині

  3. Із 3-го березня Житомирська область – у «червоній» зоні

  4. У броварській лікарні прищепили від COVID-19 перших медиків на Київщині. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь