В Україні різко зросла смертність від COVID-19 – НАН. А як у Броварах?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні за останні кілька днів різко зросла кількість летальних випадків від коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Національної академії наук України. У Броварах медики не відзначають зростання смертності від ускладнень коронавірусної хвороби, проте вказують на зростання кількості хворих на COVID-19. 

«Кількість летальних випадків почала повільно збільшуватися з середини лютого, а в останні кілька днів, за офіційною статистикою, зростання різко прискорилося», – повідомляють у НАН.

У пресслужбі Нацакадемії наук зазначають, що зростання смертності не пов’язане із затримками опублікування даних про коронавірус.

Своєю чергою керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног на онлайн оперативній нараді 1 березня повідомила про 73 летальних випадки в Броварах від коронавірусу протягом усього періоду пандемії, та про 3 508 мешканців, які одужали.

  1. У Броварах зафіксували другу смерть від COVID-19
  2. COVID-19: ще одна смерть на Броварщині. Остання СТАТИСТИКА

Директор ББКЛ Валентин Багнюк журналістам «Трибуни» озвучив інформацію про 4 смерті від коронавірусу за останній місяць. Протягом минулого тижня в лікарні зареєстрували одну смерть від  COVID-19 – померла жінка з району. Директор ББКЛ зазначив, що зростання кількості летальних випадків від коронавірусу не відмічається.

Нагадаємо, що за період пандемії через ускладнення коронавірусу померло два медики. 

Через COVID-19 померла сімейна лікарка з Великої Димерки

Проте Валентин Багнюк вказує на зростання кількості хворих від коронавірусу. Так, станом на 3 березня, в лікарні перебуває 44 дорослих хворих та в Центрі дитячої лікарні 4 дітей. Ще тиждень тому в ББКЛ від коронавірусу лікувалося 33 хворих.

Віра Товстоног також зазначає про зростання кількості встановлених хворих на коронавірус протягом останніх двох тижнів. Так, із 22 по 26 лютого в місті та районі зареєстровано 143 випадки захворюваності на COVID-19. Інцидентність (захворюваність – авт.) на 100 тис. населення за останні два тижні склала 138,8%, що вдвічі більше за попередній період (68, 6%). Станом на 26 лютого, із початку пандемії райвідділ лабораторних досліджень зареєстрував у Броварах 3 522 хворих на коронавірус.

Як повідомив «Трибуні-Броварів» керівник первинної медичної ланки міста Ігор Кравцов, ситуація із захворюваністю на COVID-19 у місті контрольована. Значного підвищення кількості хворих на коронавірус поки що не спостерігається. Станом на ранок 3-го березня, у Броварах лікарями первинної ланки зафіксовано 248 хворих на COVID-19, у тому числі – 11 дітей. Стаціонарно лікується 15 броварчан, решта – амбулаторно.

Проте Ігор Кравцов також повідомив про значне зростання захворюваності на ГРВІ серед дітей. Пояснює це сезонністю та тим, що діти зарано «відчули» прихід весни і зняли теплий одяг.

На збільшення таких хворих (серед яких 67% – діти)  вказує і керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног. За словами лікарки, протягом 22-26 лютого захворюваність на інфекційні  хвороби зросла на 16, 4 %.

ФОТО – Антон Раков

Читайте також:

  1. Від чого помирали броварчани до початку епідемії коронавірусу
  2. Померла вчителька 10-ої школи

  3. Помер іще один хворий на COVID-19 із Броварів. СТАТИСТИКА

  4. Молоді хворіє більше: COVID-19 б’є рекорди на Броварщині

  5. Як записатись на вакцинацію проти COVID-19? Алгоритм дій. ВІДЕО

  6. У броварській лікарні прищепили від COVID-19 перших медиків на Київщині. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь