3 лютого – 22-га чергова сесія Броварської міської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

03 лютого о 10 год у малій залі міськвиконкому відбудеться чергова 22-га сесія Броварської міської ради. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на сторінці Броварської міської ради у Фейсбуці.

На розгляду депутатів винесено 53 проєкти рішення та розділ «Різне» з 4-ох питань.

 1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 2. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської територіальної громади споруди флагштоку Державного Прапора України на території парку «Перемога» в місті Бровари.
 3. Про призначення балансоутримувача нежитлової будівлі за адресою: вулиця Українки Лесі, 2-А місто Бровари. 
 4. Про затвердження порядку і нормативів відрахування суб’єктами господарювання, що належать до комунальної власності Броварської міської територіальної громади, частини чистого прибутку (доходу) на 2022 рік до місцевого бюджету.
 5. Про надання дозволу на передачу комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 6. Про надання дозволу на списання комунального майна Броварської міської територіальної громади.  
 7. Про прийняття трансформаторної підстанції № 797 на вулиці Ювілейній у селі Княжичі Броварського району в комунальну власність Броварської міської територіальної громади.
 8.  Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 29.07.2021 року № 323-10-08 «Про надання дозволу на проведення відкритих торгів на закупівлю послуг фінансового лізингу КП «Броваритепловодоенергія».
 9. Про внесення змін в Додаток 1 до Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення Броварської міської територіальної громади на 2019 – 2023 роки.
 10. Про внесення змін до Програми «Питна вода Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки».
 11. Про затвердження плану витрат грошових надходжень до фонду «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» на 2022 рік.
 12. Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Броварської міської територіальної громади на 2020-2024 роки.
 13. Про внесення змін до Програми капітального ремонту, модернізації та утримання ліфтів у житлових будинках на території Броварської міської територіальної громади на 2019 – 2023 роки.
 14. Про внесення змін до Цільової Програми з будівництва, реконструкції, встановлення та облаштування дитячих ігрових, спортивно-ігрових та спортивних майданчиків Броварської міської територіальної громади на 2018-2022 роки.
 15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Броварської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.
 16. Про затвердження Положення про управління інспекції та контролю Броварської міської ради в новій редакції.
 17. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварської міської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області на 2022-2026 роки».
 18. Про внесення змін до Програми розвитку системи освіти Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 19. Про затвердження статуту Навчально-реабілітаційного центру – гімназії«Зростання» Броварської міської ради Броварського району Київської області у новій редакції.
 20. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області на 2021 – 2023 роки.
 21. Про внесення змін до Програми ведення містобудівного кадастру на території Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області на 2021-2023 роки.
 22. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 3221289001:01:046:0006 площею 0,713 га по вул. Гоголівській в с. Требухів Броварського району Київської області.
 23. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території Броварської міської територіальної громади.
 24. Про припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок у користування, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, відмову у наданні в оренду земельної ділянки, відмову в затвердженні документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди землі щодо земельних ділянок, розташованих у м. Бровари.
 25. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, укладення договорів оренди землі на новий строк.
 26. Про продовження терміну дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів.
 27. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам в  м. Бровари.
 28. Про затвердження документації із землеустрою та передачу громадянам у власність земельних ділянок в м. Бровари.
 29. Про відмову в наданні дозволів громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Бровари.
 30.  Про розгляд заяви громадянина Лящука Петра Павловича.
 31. Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову в затвердженні документації із землеустрою, відмову в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам у с. Княжичі, внесення змін до рішення Броварської міської ради.
 32. Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність громадянину земельної ділянки в с. Княжичі.
 33. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність, зміну цільового призначення земельних ділянок, відмову в затвердженні документації із землеустрою, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам у с. Требухів, внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області.
 34. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам у с. Требухів.
 35. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів у м. Бровари.
 36. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів у м. Бровари.
 37. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність. 
 38. Про продаж земельної ділянки.
 39. Про затвердження договорів, укладених міським головою від імені Броварської міської ради з питань щодо продажу земельних ділянок та надання земельних ділянок у користування.
 40.  Про проведення інвентаризації земель, що знаходяться в межах населеного пункту села Княжичі на території Броварського району Київської області.
 41. Про проведення інвентаризації земель, що знаходяться в межах населених пунктів сіл Требухів, Переможець та за межами вказаних населених пунктів на території Броварської міської територіальної громади.
 42. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Центр інформаційних технологій міста» на 2022 рік.
 43. Про затвердження Цільової комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.
 44. Про затвердження Програми «Забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Броварської міської територіальної громади на 2022 рік». 
 45. Про внесення змін у Додаток до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 09.02.2021 № 04-01-08» (зі змінами).
 46. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Броварської міської територіальної громади на 2022 рік.
 47.  Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 26 вересня 2019№ 1594-61-07.
 48. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 24.12.2020 року № 2128-89-07 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2021 рік» та додатків 1, 2, 3, 5.
 49. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 29.07.2021 року № 350-10-08 «Про здійснення місцевого запозичення Броварською міською радою  Броварського району Київської області у 2021 році».
 50. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради  Київської області від 11.11.2020 року № 2029-86-07 «Про здійснення місцевого запозичення Броварською міською радою Київської області  у 2020 році».
 51. Про затвердження звіту про виконання бюджету Броварської міської територіальної громади за 2021 рік.
 52. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 23.12.2021 року № 628-19-08 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2022 рік», додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7 та доповнення додатками 8 та 9.
 53. Про добровільне дострокове складення депутатських повноважень депутата Броварської міської ради Броварського району Київської області VIIІ скликання Черепейніка Л.В.
 54. Різне:
 • Про заслуховування інформації про хід виконання Програми розвитку культури Броварської міської територіальної громади за 2021 рік.
 • Про заслуховування інформації про хід виконання Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь в дії» за 2021 рік.
 • Про заслуховування звіту про виконання плану роботи Броварської міської ради Броварського району Київської області за ІІ півріччя 2021 року.
 • Про заслуховування щорічного звіту про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Броварської міської ради Броварського району Київської області у 2021 році.

Читайте також 

 1. У Броварах ремонт у гуртожитку на Гагаріна, 12-А розпочнуть із туалетів. Депутати виділили перші кошти
 2. У трьох ОСББ капітально відремонтують ліфти – депутати Броварської громади додали коштів
 3. Депутати скасували Генплан Княжичів 2020 року – скандальна сесія ради Броварської громади
 4. Струмок у Броварах депутати не визнали початком річки Дарниця. Історія питання
 5. Депутати Броварської ОТГ підтримали максимальний податок на землі постійного користування
Поділіться.

Залиште відповідь