Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 березня 2022 року. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет міністрів України продовжив адаптивний карантин до 31 березня 2022 року. Він діє в Україні від травня 2020 року. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 15 грудня.

«Саме завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію. Водночас, поки рівень вакцинації в Україні не досягне 70%, ми маємо продовжувати дотримуватися всіх карантинних обмежень. Щоб максимально ефективно протидіяти пандемії і захистити здоров’я людей, уряд продовжує адаптивний карантин», — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Наразі рівень вакцинації дорослого населення перетнув позначку в 40%.

Відтак усі карантинні правила щодо доступу до публічних місць залишаються в силі: наявність COVID-сертифікату, носіння масок та дотримання дистанції.

Нагадаємо, в Україні з 8 листопада почали відстороняти від роботи невакцинованих освітян і чиновників без збереження зарплати та нарахування стажу (звільняти їх заборонено) — до того моменту, поки вони не зроблять щеплення. Для них вакцинація від коронавірусу є обовʼязковою. Це правило не поширюється на працівників, які мають протипоказання до вакцинації та надали відповідний документ. Із 8 листопада таку довідку можна взяти в сімейного лікаря (форма № 028).

У Броварській громаді через відмову вакцинуватися відсторонили від роботи 35 освітян

Відмовилися вакцинуватися: відсторонено від роботи 67 працівників навчальних закладів Броварської громади

Із 9 грудня перелік професій, для яких вакцинація є обов’язковою, розширили. Туди додали працівників установ соціальної сфери, захисту прав дітей і реабілітаційних установ; державних службовців; співробітників стратегічних для держави підприємств («Укрпошта», «Укрзалізниця», «Нафтогаз», «Енергоатом», «Мотор Січ», «Суспільне»).

Нещеплених представників яких професій відсторонятимуть від роботи з 9 грудня. ВІДЕО

15 листопада президент Володимир Зеленський повідомив, що за вакцинацію від коронавірусу обома дозами українці отримають по тисячі гривень. Їх можна буде витратити на абонемент у спортзал або фітнес-клуб, квитки в кінотеатр, театр, музей, концерт чи виставку або квитки для подорожей країною. Також гроші можна буде витратити на придбання книжок та ліки.

Тисяча за вакцинацію. Як отримати і на що можна витратити

Тисяча гривень за вакцинацію: літні люди зможуть витратити її на ліки

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Тисяча за вакцинацію на картку: активізувалися карантинні шахраї

  2. Із 18-го грудня в центрі вакцинації, що в МКЦ «Прометей», не щеплюватимуть

  3. Що робити, коли в «Дії» не генерується ковід-сертифікат

  4. Із 6-го грудня уряд посилює карантинні обмеження. Що зміниться. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь