Акція з «подарунками»: Нова пошта попереджає про шахрайство

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нова пошта попереджає про нову шахрайську схему, в яку заманюють клієнтів обіцянками «виграшу грошей». Про це йдеться на сайті поштового оператора.

Як зазначають у компанії, їх клієнти в месенджері отримують повідомлення про «акцію». Переходити за посиланням, вказаним у повідомленні, в Новій пошті категорично не рекомендують.

«Зверніть увагу, що на мобільних пристроях під картинкою розіграшу шахраями прописана адреса сайту Нової пошти, але це не справжня адреса, а назва сторінки фейкового сайту. І якщо ви перейдете за посиланням, то побачите справжню адресу сайту в рядку браузера», – йдеться в повідомленні.

У компанії припускають, що після переходу за посиланням на шахрайському сайті проводиться аналіз операційної системи мобільного пристрою і смартфон заражається вірусом, що поширюється шляхом відправки повідомлень всім контактам.Тож клієнтів Нової пошти закликають дотримуватися таких правил:

  • не відкривати повідомлень від незнайомців. Відразу видаляти їх і блокувати незнайомого користувача.
  • Не переходити за посиланням і не завантажувати файли від незнайомців – вони можуть містити віруси або шкідливі програми.
  • Якщо ви все ж перейшли за посиланням, поновіть паролі від усіх облікових записів: пошти, сайтів, додатків, для того, щоб їх не змогли зламати шахраї.

Колаж – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Нова пошта знизила тариф на доставлення в поштомати

  2. Нова пошта протестувала доставку посилки безпілотником. ФОТО, ВІДЕО

  3. На «Новій пошті» загубили MacBook Pro броварчанина

  4. Доставити посилки у межах України можна літаком. «Нова Пошта» спростувала цю інформацію

Поділіться.

Залиште відповідь