Алкоголь у Броварському районі продаватимуть у визначений час і не всім

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська районна військова адміністрація визначила режим для продажу алкоголю на території 8 громад району. Відповідний наказ начальника Броварської РВА Павла Проскочила оприлюднено на сайті Броварської РВА. Таке рішення ухвалено, щоб забезпечити громадську безпеку, порядок, відновити економічний потенціал району та збільшити надходження до місцевих бюджетів від сплати податків. Проте вразі порушення режиму продажу алкоголю не лише притягатимуть винних до відповідальності, а й розглядатимуть питання про заборону чи обмеження його продажу в районі, окремих громадах або населених пунктах.

Так,  ДОЗВОЛЕНО продавати алкогольні напої

— на території всіх восьми громад із 10.00 до 16.00 год. Але виключно в торговельних мережах (магазинах) та закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями;

ЗАБОРОНЕНО продавати алкоголь

— власникам торговельних мереж (магазинів) та закладів громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території Броварського району — продаж алкогольних напоїв особам у форменному одязі з числа військовослужбовців та інших правоохоронних органів, представників добровольчих формувань територіальних громад, які залучені до несення служби.

Згідно з наказом, правоохоронці посилять на постійній основі заходи з профілактики щодо вживання спиртних напоїв на території Броварщини та перевірки перебування осіб у стані алкогольного і наркотичного сп’яніння за кермом.

Якщо ж режим продажу алкогольних напоїів буде порушено, не лише притягнуть винних до відповідальності, а й розглядатиметься питання про заборону чи обмеження його продажу в районі, окремих громадах або населених пунктах.

Читайте також

  1. Заборону на продаж алкоголю в Броварах і районі продовжено до 26 квітня 2022 року
  2. За продаж алкоголю дітям штраф зросте в 7 разів
  3. Тверезі ночі: у Броварах обмежать продаж алкоголю в нічний час
  4. Обстріляний завод Coca-Cola у Великій Димерці не працює: чи зникнуть напої з магазинів
  5. Супермаркети масово відмовилися від продажу продукції Coca-Cola
  6. В Україні запроваджено контроль за зростанням цін на соціально значимі товари
  7. Заплановано кроки, щоб економіка країни в умовах війни запрацювала наповну
Поділіться.

Залиште відповідь