Обстріляний завод Coca-Cola у Великій Димерці не працює: чи зникнуть напої з магазинів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виробник безалкогольних напоїв Coca-Cola в Україні  розгялдає можливість експорту продукції з-за кордону, щоб уникнути дефіциту товару на полицях магазинів, повідомляє Forbes.

Український офіс виробника напоїв “Кока-кола Беверіджес” уже майже місяць не має доступу до свого заводу в селищі Велика Димерка неподалік від Броварів. Населений пункт звільнений від російських окупантів, проте територію підприємства необхідно перевірити співробітникам ДСНС, адже вона може бути замінованою. Це може тривати понад тиждень, припускає директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку компанії Андрій Бублик.

9 березня на підприємстві внаслідок обстрілів була зруйнована електростанція, в якому стані інші частини підприємства та склад, головний офіс не знає. Якщо постраждав тільки енергетичний підрозділ, то ситуація не критична, пояснює Бублик. Питання запуску заводу залежить від ситуації на фронті.

В Україні компанія розливає 40 видів безалкогольних напоїв, в тому числі Coca‑Cola, Fanta, Schweppes. Завод забезпечував ними не лише український ринок, а й Вірменію та Молдову.

Після втрати контролю над своїми потужностями, український ринок забезпечують довоєнними запасами.

У зонах бойових дій розташовуються і обʼєкти головного конкурента Coca-Cola – PepsiCo. Це молокопереробний завод в передмісті Києва та два комплекси з виробництва чіпсів, соків та напоїв на Миколаївщині.

У портфелі PepsiCo – напій Pepsi, соки Sandora, холодний чай Lipton Ice Tea, чіпси Layʼs та дитяче харчування “Агуша”. Зараз в Україну їх постачають із сусідніх країн. Зокрема, Pepsi – з Польщі.

Розглядає можливість імпорту в Україну і Coca-Cola.

Зазначається, що PepsiCo вже замовила у львівських та тернопільських аграріїв 30 тисяч тонн картоплі для виробництва чіпсів.

Читайте також

  1. Житель Гоголева загинув від вибуху замінованої окупантами машини
  2. Фіксація зруйнованого житла під час воєнних дій: як правильно зробити самому
  3. Мародерство: обчистили будівельний маркет у Богданівці
  4. Розмінування Броварщини розпочали із Залісся, зайшли у Велику Димерку, –  райвійськадміністрація
  5. В Україні запроваджено контроль за зростанням цін на соціально значимі товари
  6. Заплановано кроки, щоб економіка країни в умовах війни запрацювала наповну
  7. Супермаркети масово відмовилися від продажу продукції Coca-Cola
Поділіться.

Залиште відповідь