Бровари поступово оговтуються від страшної авіакатастрофи, що трапилася 18 січня.
Сьогодні ранком місце падіння гелікоптера розчищене. Біля 1-го під’їзду на бульв. Незалежності, 19-А працювали комунальники та спеціалісти управління БЖКГІТ.
Як повідомила заступниця начальниці УБЖКГІТ Оксана Семеник, за дозволу слідчих, працівники ЖЕК №3 проводитимуть ремонт вхідної групи.
За словами директора ЖЕКу Олександра Синяка, кошти візьмуть із поточного ремонту будинку.
За словами голови Київської ОВА Олексія Кулеби, родинам загиблих виділять матеріальну допомогу. «Найближчим часом у пошкодженому будинку будуть відремонтовані вікна та двері. Дітям із пошкодженого садка організовують навчання в сусідніх дошкільних закладах, враховуючи побажання батьків», – йдеться в повідомленні.
Окрім цього, біля будинку пошкоджено щонайменше два автомобілі мешканців.
Від падіння гелікоптера, в будинку за адресою вул. Петлюри Симона, 15-А, який межує з дитячим садком, також частково повилітали шибки.


Сьогодні працівники дитсадка прийшли до міського голови з проханням відбудувати зруйнований дитсадок. Що вирішили – мер не нформує, проте повідомляє, що обговорили нагальні потреби, зокрема, відновлення документів.
Місце трагедії в Броварах відвідав радник міністра МВС Антон Геращенко.
«Я приїхав на місце трагедії, де загинули мої найкращі друзі – Денис Монастирський, Євген Єнін, Юрій Лубкович. Я побачив жахливу трагедію, яка забрала життя також і жителів Броварів, серед яких маленька дівчинка. Слідство встановить факти, чому гелікоптер втратив керованість.
Це страшна трагедія і втрата для України, тому що Денис Монастирський був чесний, порядний, професійний керівник МВС, а також професійна вся його команда. Дуже сумую з цього приводу», – сказав в інтерв’ю «Трибуні-Броварів» Антон Геращенко.
Також він повідомив, що довіряє офіційним даним поліції про загибель лише однієї дитини.
«Спочатку, коли були завали, були перестороги, що там ще можуть бути діти. Слава Богу, що ця інформація не підтвердилася», – зазначив Геращенко.
Як повідомила «Трибуні» речниця поліції Київщини Ірина Прянішнікова, трагедію розслідує СБУ та ДБР. Зараз поліція Київщини продовжує проводити поквартирний обхід будинків по траєкторії руху гелікоптера. Правоохоронці встановлюють усіх свідків та очевидців події, збирають і аналізують записи з камер відеоспостереження.
Усіх, хто став очевидцем катастрофи, щось бачив, або чув та має відповідні записи з камер, просять повідомити про це на лінію «102».
Інформація щодо загиблих поки лишається незмінною: 14 загиблих, серед яких – одна дитина.
Також виявлено 5 фрагментів тіл. Відповідні фрагменти скеровані на експертизи, аби визначити їх приналежність. Тільки експертиза підтвердить, чи належать вони до вже знайдених тіл, чи належать іншим особам.
Заяв про зниклих безвісти через трагедію в Броварах до поліції не надходило.
Через авіакатастрофу в Броварах гвинтокрила, у лікарнях міста і столиці залишаються 16 людей, шестеро з яких – діти. Інші постраждалі отримують лікування амбулаторно.
Ну а поки до місця трагедії дорослі та діти продовжують нести живі квіти та іграшки.

Жахлива трагедія для нашої громади. Співчуття рідним та близьким загиблих і постраждалих…
ФОТО – Ірина Ющенко
Читайте також:












