Трибуна – Бровари

Багатодітна родина з Красилівки отримала новенький мікроавтобус. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Батьки-вихователі трьох дитячих будинків сімейного типу, що розташовані на Київщині, отримали ключі від нових мікроавтобусів, придбаних за обласні кошти. Серед них – і родина Дейкунів із с. Красилівка. Про це йдеться на сайті Київської ОДА.

Наразі родина Дейкунів, яка виховує десятеро дітей різного віку, дев’ятеро з яких – прийомні, проживає в Красилівці.

Як розповіла «Трибуні-Броварів» очільниця служби у справах дітей та сім‘ї  Броварської РДА Тетяна Купріянець, за всіма показниками щодо виховання дітей ця родина була найкращою, тому і відправили їх кандидатуру в Київську ОДА на отримання нагороди.

Родина Дейкунів

«Нагородження автівками було присвячене 30-тій річниці Незалежності України. Правда захід відбувся дещо із запізненням», – повідомила Тетяна Купріянець.

Із рук голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна родина Дейкунів отримала ключі від новенького мікроавтобуса «Fiat Talento».

Подарунок – новий «Fiat Talento»

«Валентина та В’ячеслав працюють батьками-вихователями протягом 9-ти років. Вони заміняють один одного в догляді за дітьми, демонструють міцні, дружні, люблячі стосунки  між собою», – зазначає очільниця служби у справах дітей та сім‘ї.

«Бути батьками-вихователями – це життєве покликання. Безумовно, не кожна людина зможе взяти на себе таку відповідальність. Але на Київщині є люди, які готові ділитись своєю любов’ю з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Ми своєю чергою завжди готові підставити плече та допомогти», – наголосив під час святковостей Василь Володін.

Зазначимо, що крім броварської родини такі ж мікроавтобуси отримали ще дві родини – з Обухівщини та Фастівщини.

ФОТО – Тетяна Купріянець, Валентина Дейкун

Читайте також:

  1. Батьків-вихователів із СОС «Дитяче містечко» привітали з Днем захисту дітей. ФОТО

  2. У Броварах шукають родини для дітей

  3. Риболовний турнір: у Межигір’ї змагалися броварські діти з інвалідністю. ФОТО, ВІДЕО

  4. Діти пільгових категорій відпочиватимуть у наметовому містечку біля річки Любич

Поділіться.

Залиште відповідь