Діти пільгових категорій відпочиватимуть у наметовому містечку біля річки Любич

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло» в Требухові проводить благодійний туристичний зліт. Долучитися до оздоровлення запросили дітей пільгових категорій із броварської громади. Перші 9 дітей відправилися на відпочинок у Соболівку. Після них планують відправити ще 14 дітей. Про це повідомляють у раді Броварської ОТГ.

Як ідеться в повідомленні, 9 дітей поїхали на відпочинок сьогодні, 5 липня. Вони перебуватимуть у наметовому містечку в селі Соболівка Броварського району, на мальовничому березі річки Любич. Перша «наметова» зміна триватиме до 12 липня.

літо, спека, діти

Відпочинок на Любичі в Соболівці

Наступного разу до табору поїде група з 14 хлопчаків і дівчаток, вказують чиновники. І в першому, і в другому заїздах перебуватимуть діти з сімей, які потрапили в складні життєві обставини з броварської громади.

Нагадаємо, цієї суботи 70 дітей із Броварської ОТГ поїхали в дитячий табір «Зоряний», що в селі Карапиші Обухівського району. Протягом 14-ти днів там відпочиватимуть діти-сироти, діти учасників АТО / ОСС, діти з інвалідністю та інші пільгові категорії.

Зазначимо, в межах програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2021 рік на придбання 70 путівок у табори Київської області з бюджету громади передбачили 600 тис. грн. Ще на 400 тис. грн запланували закупити путівки для дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та для дітей із інвалідністю, які потребують індивідуального догляду.

Фото – рада Броварської ОТГ

Читайте також

  1. Літній відпочинок у таборах: які категорії дітей отримають путівки
  2. Як організувати безпечний відпочинок дитини у літньому таборі
  3. Дитячі літні табори: де та за скільки можна відпочити в Броварах
Поділіться.

Залиште відповідь