Біля Епіцентру зріжуть 271 дерево – рішення виконкому

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання виконавчий комітет ради Броварської ОТГ дав дозвіл на зрізання на території громади 299-ти дерев, з яких 271-не – на місці недобудови між Лісовим кварталом та Епіцентром. Нещодавно там спорудили зелений паркан, стали помітними ознаки відновлення будівництва.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, дозвіл на зрізання 271-го дерева дали ТОВ «Міжрегіональний торгово-діловий комплекс «Будівельне місто», яке на території 3-го мікрорайону ІV житлового району будуватиме багатоквартирну житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури. Дерева – різних порід, усі потрапляють під об’єкт будівництва.

Як уточнив «Трибуні» начальник управління інспекції та контролю Богдан Мельниченко, ідеться саме про той об’єкт, де на початку березня з’явилися ознаки відновлення будівництва і виріс зелений паркан – між ЖК «Лісовий квартал» і гіпермаркетом «Епіцентр», уздовж вул. Київської.

обрубані дерева за парканом

Зазначимо, раніше на вказаній території збудували кілька поверхів будинку, однак згодом будівництво зупинилося. Територія не була огороджена. У недобудові оселилися безхатьки, вона перетворилася у смітник.

Рішенням виконкому також надали дозвіл комунальному підприємству «Бровари-Благоустрій» зрізати ще кілька дерев  у Броварах. Так, у зонах проведення робіт із ремонту внутрішньоквартальних, міжбудинкових проїздів і тротуарів на вул. Олімпійській, 7, 7-А, 9-А приберуть 8 дерев, а на бульв. Незалежності, 10-Б – 9 дерев. Усі – різних порід.

Також, як ідеться у рішенні виконавчого комітету, в Требухові на вул. Жовтневій дозволять зрізати 4 тополі. Дозвіл на зрубування ще 7 тополь надали у Княжичах – поряд із будинком на вул. Лесі Українки, 7.

Читайте також

  1. Штрафи за вирубування дерев у містах планують підвищити в 10 разів
  2. Для будівництва провулку імені Івана Сокура зріжуть 22 дерева
  3. У Требухові затримали вантажівку з незаконно зрубаними деревами. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь