Бювет на вул. Короленка: чому не працює та коли відкриється

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бюветний комплекс біля «Форуму» на вул. Короленка не можуть запустити, оскільки в пробах води виявили забруднення недопустимою бактерією. Ремонтні роботи й інші заходи наразі не допомогли. Комунальники та санітарні працівники досі шукають рішення, робота не припиняється. Про це розповів «Трибуні» Григорій Голубовський, керівник КП «Броваритепловодоенергія».

Зазначимо, бювет не працює з грудня 2020 року через забруднення води. Григорій Голубовський зауважив, що з того часу робота комунальників не стоїть на місці, навіть якщо її не видно ззовні. Зі слів керівника відомства, ті ремонтні роботи, які можливо було зробити, вже виконали. Наразі шукають рішення спільно з відділом лабораторних досліджень щодо покращення якості води.

бюветний комплекс

Бювет на вул. Короленка сьогодні

Як розповів Григорій Голубовський, головною проблемою бювету була замуленість. Для вирішення проблеми відкачали бруд, почистили фільтри. Після цього здійснили відеоревізію, яка виявила пошкодження труби. Тож для якісного ремонту закупили пластикову трубу, яку розмістили всередині свердловини. У результаті, вода стала світлою, незамуленою.

Проте аналізи води показали єдине, але важливе порушення норми: у пробі виявили наявність бактерії, якої не має бути. Промивання позитивного результату не дало. Як усунути цю проблему, наразі не знають. Ймовірно, спробують знезаразити воду за допомогою гіпохлориту кальцію. Через цю ситуацію не можуть прогнозувати і термінів закінчення робіт.

бюветний комплекс

Як повідомив керівник організації «Спільними зусиллями» Ярослав Добрівський, сьогодні він подав звернення до ради Броварської ОТГ із проханням відремонтувати бювет на вул. Короленка. Активіст висловив сподівання щодо швидкого та позитивного реагування.

Григорій Голубовський розповів, що комунальники зацікавлені у відновленні роботи бювету. Мовляв, через закриття іде більше навантаження на інші бювети міста, головно на бульв. Незалежності, 6.

Читайте також

  1. Бювет на Короленка в Броварах закрили
  2. Антисанітарія біля деяких броварських бюветів несе епідемнебезпеку – фахівці
  3. Броварські бювети дезінфікують тричі на день. ГРАФІК
Поділіться.

Залиште відповідь