Броварське радіомовлення перед ліквідацією просить ще грошей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для повної виплати заробітної плати працівникам Броварської редакції міськрайонного радіомовлення необхідно виділити додатково 226 тис. грн. Установу, як і планували раніше, таки ліквідують. Про це йдеться в проєкті рішення ради Броварської ОТГ та в пояснювальній записці до нього. Питання винесене на розгляд 3-ої чергової сесії, що відбудеться 4 березня.

Як зазначено в документах, збільшення фінансування необхідне для повного розрахунку з працівниками радіомовлення у зв’язку з припинення її діяльності шляхом ліквідації. Проєктом рішення пропонують збільшити фінансування у 2021 році до 376 тис. грн.

таблиця

Новий розрахунок витрат броварського радіомовлення у 2021 році

Нагадаємо, під час останньої сесії Броварської міської ради депутати не без суперечок погодилися виділити 150 тис. грн з розрахунком існування радіомовлення протягом двох місяців нового року.

Читайте також: Бюджет Броварської ОТГ на 2021 рік ухвалено: хто і скільки отримає

На діяльність радіомовлення у 2021 році планували виділити 800 тис грн. Причому, як зазначала головна редакторка Наталія Кривобок, це лише частина необхідної суми на 4-х працівників. Раніше Броварська райрада брала участь у співфінансуванні, але цього року відмовилася.

Наталія Кривобок

Наталія Кривобок

Своє рішення про зменшення обсягів фінансування депутати пояснювали потребою давати гроші на важливіші проєкти, неефективністю радіомовлення, а також відсутності потреби в ньому.

Варто зауважити, що програми радіомовлення останнім часом виходять лише в інтернеті, у Фейсбуку. До того ж, щороку число радіоточок невпинно зменшується. У 2019 році їх, за офіційними даними, на Броварщині залишалося лише 1101. За неофіційними – врази менше.

Іншим проєктом рішення під час цієї ж сесії 4 березня збираються припинити діяльність комунального підприємства. На радіомовлення має запрацювати ліквідаційна комісія.

Читайте також

  1. У броварське радіомовлення місто продовжує «вливати» кошти
  2. Кількість радіоточок зменшується, але фінансування збільшується, — виконком затвердив Програму радіомовлення на 2019-й
  3. Чи зможе броварське радіо стати повноцінним ЗМІ
  4. Із броварського радіо намагаються зробити телебачення. Уже виділено понад мільйон гривень 
  5. 4 березня – чергова сесія Броварської міськради
Поділіться.

Залиште відповідь