Бровари зробили черговий крок до будівництва житлової багатоповерхівки замість садочка

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішньої 8-ої позачергової сесії рада Броварської ОТГ схвалила проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Василя Симоненка, 115 для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованим дошкільним закладом освіти замість окремого більшого за розмірами садочка.

Нагадаємо, рішення віддати ділянку під житлову багатоповерхівку рада громади схвалила ще під час сесії 27 квітня. Замість повноцінного садочка на 220 місць на вул. Василя Симоненка, 115 має вирости будинок. У ньому, втім, мають вбудувати садок на 80 місць. Як пояснили чиновники – з окремим входом і виділеною територією, а також із дотриманням норми щодо паркомісць.

Замість садочка біля ЖК «Діамант» збудують житлову багатоповерхівку – рішення сесії. ФОТО

Потенційний забудовник, згідно з квітневим рішенням ради громади, також отримає 2,647 га під промислову забудову на бульв. Незалежності – за трикотажною фабрикою «Роза». Натомість інвесторам ЖК «Діамант», таким чином, обіцяють добудову їхнього житла за рахунок забудовника. А громаді – місце під садочок на 140 місць за «Новусом».

Що схвалили на сесії

Сьогоднішнім рішенням рада затвердила проєкт землеустрою щодо відведення земельної зазначеної ділянки, а також затвердила зміну цільового призначення з «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованим дошкільним закладом освіти».

Зазначимо, така зміна цільового призначення була прописана і в попередньому рішенні ради. Станом на сьогодні нове цільове призначення прописане і в Публічній кадастровій карті України.

3210600000:00:063:1301

Дані щодо ділянки станом на сьогодні

Також сьогоднішнім рішенням рада громади надала в постійне користування управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту зазначену ділянку розміром 0,8324 га. Чиновники вказують, що на цій ділянці є 0,0104 га, які належать до земель обмеженого використання – охоронна зона навколо інженерних комунікацій.

Варто зазначити, що до проєкту рішення входить низка інших пропозицій щодо інших об’єктів. За пропозицією депутата Руслана Фірсова від ЄС, рішення щодо ділянки на вул. Василя Симоненка, 115 висунули на голосування окремо.

«За» проголосували 23 обранці (для ухвалення рішення достатньо 20): представники фракцій УДАРу, Батьківщини, Слуги народу, а також більшої частини Єдності, Рідного міста та ЄС. У цілому за проєкт рішення проголосували 27 депутатів, додалися головно члени Єдності.

сесія

Під час сьогоднішнього засідання сесії. Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Охорона майданчика

Варто зауважити, що іншим сьогоднішнім рішенням рада Броварської ОТГ також внесла зміни до програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення.

Один із пунктів документа передбачає збільшення обсягу фінансування охорони ЖБК «Діамант», який стоїть недобудований поруч, на 300 тис. грн. Таким чином сума зросте з 200 тис. грн. до 500 тис. грн.

Як зазначив голова громади Ігор Сапожко, охорону житлового комплексу планують здійснювати до кінця цього року. Зі слів чиновників, за ці гроші профінансують охоронні послуги на ІІ півріччя.

Головне фото – Максим Дяченко  

Читайте також 

  1. Ділянку для садочка в Броварах віддадуть під будівництво житла
  2. Будинок поміщика Квятковського в Броварах придбала агрофірма з Івано-Франківщини
  3. Київ поглине Бровари? Як влада планує об’єднувати міста в агломерації
Поділіться.

Залиште відповідь