Бустерну дозу вакцини можна ввести в пунктах вакцинації на 18 залізничних вокзалах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бустерну дозу можна отримати в пунктах вакцинації на 18 залізничних вокзалах України, повідомляє Урядовий кур’єр. Щеплюють Pfizer і Moderna незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина попередні два рази. 

Із 6 січня 2022 року Міністерство охорони здоров’я України дозволило отримати бустерну дозу всім повнолітнім українцям, які перед тим вже отримали дві дози вакцини від вірусу COVID-19. Після отримання другої дози має пройти від шести до дев’яти місяців.

Бустерну дозу  можна отримати в пунктах вакцинації на 18 залізничних вокзалах України. Це вокзали таких міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Полтава, Рівне, Хмельницький, Кривий Ріг, Коростень, Кам’янське, Конотоп, Коломия, Ковель, Шепетівка.

Зокрема в Києві на залізничному вокзалі можна ввести бустерну дозу щоденно з 08:00 до 23:00.

Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам — Comirnaty (Pfizer) та Moderna, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина попередні два рази. Також на основі бустерної дози мають сформувати новий сертифікат, який буде дійсним 270 днів.

У Броварах бустерною дозою можна прищепитися в центрі вакцинації, що на бульв. Незалежності, 12  (амбулаторія №2) та в амбулаторії №7,  що на Київській, 292. Щеплюють вакциною Pfizer. Для того, щоб вакцинуватися бустерною дозою, варто записатися в свого сімейного лікаря.

Читайте також

  1. Бустерні дози не допоможуть у боротьбі з мутаціями COVID-19 – ВООЗ
  2. В Україні розпочали щеплювання бустерною дозою вакцини від COVID-19
  3. В Україні вводитимуть третю дозу вакцинації – Ляшко
  4. Чи потрібна третя доза щеплення проти COVID-19
Поділіться.

Залиште відповідь