COVID-19: карантин продовжено до 31 серпня. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет міністрів продовжив карантин до 31-го серпня. Про це 16-го червня на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд офіційно сьогодні продовжить карантин до 31-го серпня, але водночас ми послабимо певні карантинні заходи. Поки в нас «зелений» рівень, контроль самоізоляції фактично не буде здійснюватися, то це дасть змогу оновити додаток «Дій Вдома», – сказав Денис Шмигаль.

Як зазначив прем’єр, сьогодні всі регіони нашої країни перебувають в «зеленій» зоні. Проте всі мають бути готові до різних варіантів розвитку подій, залишатися мобілізованими та дотримуватися протиепідемічних правил.

Закладам громадського харчування, розважальним закладам (нічним клубам), кінотеатрам та залам інших сфер культури дозволено працювати за умови носіння масок. Ці правила стосуються проведення інших масових заходів.

Знімаються обмеження на перетин державного кордону для громадян України та іноземців із посвідкою на постійне проживання, а також на перетин адміністративної межі з окупованими територіями для громадян України.

ФОТО – Сьогодні

Читайте також:

  1. У броварському «Прометеї» вакцинуватимуть від COVID-19 усіх охочих

  2. Вакцинація від коронавірусу вагітних і годуючих жінок: ризики

  3. Ускладнення серед вакцинованих від коронавірусу українців: кількість та прояви

  4. У Броварах протягом вихідних вакцинувалося від коронавірусу 1316 осіб

Поділіться.

Залиште відповідь