«Дебилы. Как вы можете осматривать авто нардепа?!»: броварський депутат-«слуга» Микола Галушко обзивав поліцейських

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський народний депутат від «Слуги народу» Микола Галушко нецензурно спілкувався з поліцейськими, які зупинили за порушення ПДР водія і авто, що возять цього нардепа. Інцидент трапився 18 грудня 2020 року, проте «виплило» відео лише нещодавно. Фракція політичної партії «Слуга народу» засудила дії народного депутата Миколи Галушка, який негідно повівся з правоохоронцями та просить вибачення в поліції, інформує Українська правда, з посиланням на інформацію речниці фракції Юлію Палійчук у Telegram.

«Українська правда» отримала в своє розпорядження відео правоохоронців із зафіксованим інцидентом від 18 грудня 2020 року.

Поліцейські зупинили авто в центрі Києва за порушення правил дорожнього руху – перетин подвійної смуги – приблизно о 4 ранку. Нардеп Галушко приїхав «виручати» свого водія і довго, нецензурно висловлюючись, пояснював, правоохоронцям, що це авто народного депутата і вони, мовляв, не мали права його зупиняти. Поліцейські зауважили, що на авто не написано, що воно належить нардепу, а також, що нардепи не мають дипломатичного імунітету.

На відео Галушко звинувачує правоохоронців у провокації, скаржиться, що його «висмикнули з-за столу», обзиває поліцейських «дебілами» і намагається їм довести, що вони не можуть зупиняти авто, яке належить народному депутату.

Як з’ясовується в процесі розмови (підтверджується декларацією нардепа – ред.), вищезгадане авто Toyota Land Cruiser перебуває у власності матері депутата.

Примітно, що 42-річний Галушко – член комітету з правоохоронної діяльності, випускник Національної академії внутрішніх справ.

Реакція фракції політичної партії «Слуга народу»

«Фракція політичної партії «Слуга народу» засуджує дії народного депутата Миколи Галушка і вважає його поведінку в спілкуванні з поліцейськими неприйнятною для будь-якого громадянина. Тим більше – для члена парламенту. Наша фракція приносить вибачення працівникам поліції й усім, кого могла образити ця ситуація», – написала речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram.

За словами Палійчук, депутат Галушко підтвердив автентичність відео, яке отримала «Українська правда», однак стверджує, що воно «було предметом шантажу з боку тодішнього керівника МВС, який погрожував оприлюднити його у випадку відмови депутата підтримувати в парламенті його ініціативи».

За словами депутата, поява цього відео в публічному просторі, мовляв, пов’язана з його позицією під час голосування за відставку керівника МВС, яке відбулося 15 липня.

«Тим не менше, цей факт не виправдовує Миколу Галушка та його вчинок, хоча й викликає багато запитань до правомірності дій попереднього керівництва МВС. Така поведінка депутата є неприйнятною і вона стане предметом розгляду етичного комітету партії, який визначить міру покарання для нього», – зазначила речниця.

Читайте також

  1. Нардеп Микола Галушко покидає «Слугу народу»
  2. Нардеп Микола Галушко відкрив громадську приймальню у броварській мерії
  3. Броварський нардеп Микола Галушко: порушує правила дорожнього руху та пропускає пленарні засідання?
  4. Микола Галушко – новий нардеп від Броварів. Як і за кого проголосували місто та округ
  5. Передвиборні перегони: Галушко VS Іваненко та Нідзельський
Поділіться.

Залиште відповідь