День батька: у Броварах нагородили десятьох татусів та одного переможця конкурсу. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18-го червня у малій залі міськвиконкому відбулося нагородження найкращих татусів-броварчан. Урочистості присвятили Дню батька, який відзначають у третю неділю червня.

Керівництво міста вручило татусям почесні грамоти виконкому Броварської міської ради та подарункові картки від Епіцентру. Як стверджуть чиновники, нагороджені гідно виховують своїх дітей, віддають їм усю свою увагу та любов.

10 подарункових сертифікатів, подяки та сувенірну продукцію отримали 10 татусів та один переможець фотоконкурсу, присвяченого Дню батька. «Десятку» кращих татусів Броварської ОТГ визначали, зібравши пропозиції з різних управлінь і відділів виконкому ради Броварської громади.

За словами керівниці відділу сім’ї та молоді Аліни Ярмоленко, управління освіти і науки подало на це нагородження батьків, чиї діти посідають призові місця, займаються в міських творчих колективах. Служба в справах дітей подала тата-опікуна, центр соціальних служб – батька багатодітної родини, відділ сім’ї та молоді обрав кількох осіб-претендентів із бази учасників АТО/ООС.

Загалом, згідно з рішенням виконкому, для вручення подарунків до Дня батька виділили: подарункові картки, промаркований логотипом відділу сім’ї та молоді одяг, подяки, сувенірну продукцію з логотипом міської ради (рушники, чашки, парасольки, ручки, папки, блокноти тощо).

Десять кращих татусів громади:
 • Андропов Павло Сергійович – учасник бойових дій на сході України, батько трьох дітей.
 • Казаченко Микола Анатолійович – тренер-викладач із настільного тенісу, батько двох синів, які також займаються спортом та беруть участь у міських та обласних змаганнях.
 • Касьян Володимир Володимирович – працівник дитячо-юнацької школи Броварів. Виховує сина-боксера та дочку-гімнастку.
 • Міхалко Андрій Володимирович – батько трьох дітей.
 • Новохацький Євген Миколайович – багатодітний батько, який виховує трьох дітей. Його донька є вихованкою народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Галатея» Палацу творчості дітей та юнацтва.
 • Піндюра Олексій Євгенович – бізнесмен, батько доньки, яка успішно займається в народному художньому колективі спортивно-бального танцю «Елеріна» Палацу творчості дітей та юнацтва.
 • Птіцин Дмитро Володимирович – тренер-викладач із кіокушинкай карате,  батько трьох синів-спортсменів, які успішно виступають та посідають призові місця.
 • Семенець Руслан В’ячеславович – директор МФК «Бровари», громадський діяч,  батько трьох дітей, який залучає їх до спортивних занять та духовного життя.
 • Хоптій Василь Іванович – батько трьох дітей, донька якого займається в колективі сучасної та класичної хореографії «Славія» дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія».
 • Яковенко Микола Миронович – опікун над двома онуками, який сумлінно виконує свої обов’язки. Діти захоплюються мистецтвом та відвідують театральний гурток.

(Натиснути на фото для збільшення)

Фотоконкурс

Також привітали й переможця онлайн-фотоконкурсу «Мій татусь – найкращий у світі!», який управління сім’ї та молоді організувало за декілька днів до свята. Згідно з оприлюдненим графіком, роботи (світлини) приймалися до 14 червня. Учора, 17 червня, за кількістю «вподобайок» у Фейсбуці визначилася переможниця.

Різницею в понад 200 голосів (вподобайок у Фейсбуці) отримала перемогу 6-річна донька журналіста «Трибуни-Броварів» Аня Захарченко.

Із рук міського голови дівчинка отримала подяку, ляльку, блокнот ручку та чашку. Керівництво міста привітало одинадцятьох татусів Броварської ОТГ, побажало здоров’я, терпіння та наснаги у вихованні своїх чад.

 

День батька в Україні відзначається на офіційному рівні кожної третьої неділі червня. У 2021 році ця дата припадає на 20 червня. Свято було засноване 8 травня 2019 року, коли Кабінет міністрів схвалив указ президента Петра Порошенка №274/2019 «Про День батька».

ФОТО – Анна Паніна

Читайте також:

 1. День батька: у Броварах уперше привітали татусів

 2. В Україні офіційно з’явився День батька

 3. Фотоконкурс і заходи до Дня батька: хто отримає подарунки

 4. У Броварах відзначили 10 татусів до Дня батька. ІМЕНА

Поділіться.

Залиште відповідь