Добровольцям тероборони підвищили пенсійні гарантії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українська влада підвищила пенсійні гарантії для осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад. Про це повідомляє Урядовий портал із посиланням на міністра соціальної політики Марину Лазебну та Головне управління розвідки МОУ.

Як йдеться в повідомленні, особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для військовослужбовців із числа учасників бойових дій та осіб із інвалідністю внаслідок війни.

У разі загибелі осіб, які входять у склад добровольчих формувань територіальних громад під час виконання завдань, необхідних для забезпечення оборони України, членам їх сімей також надано право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для членів сімей загиблих військовослужбовців.
Крім цього, особам, які входять у склад добровольчих формувань територіальних громад та беруть безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, надано право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

Ці зміни набрали чинності з 21 березня 2022 року.

 Читайте також

  1. Як отримати 2 тис.грн/ 3 тис.грн тимчасово переміщеним особам

  2. За зйомку ЗСУ і військової допомоги – кримінальна відповідальність – рішення Ради

  3. В Україні запроваджено контроль за зростанням цін на соціально значимі товари

  4. На допомогу тим, хто залишив або втратив домівку: як фіксувати збитки для компенсації

  5. На Броварщині окупант вбив чоловіка і ґвалтував його дружину: прокуратура повідомила злочинцю про підозру

Поділіться.

Залиште відповідь