Експоліціянт Лудченко не визнає, що був п’яний за кермом під час смертельної ДТП

Pinterest LinkedIn Tumblr +

11 жовтня відбулося чергове засідання в справі обвинуваченого експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку та травмував її доньку в центрі Броварів. Під час засідання Феміда опитала двох свідків, які бачили момент наїзду та подальші події. Наступного засідання мають допитати інших свідків. Сторона захисту, тим часом, уточнила, в якій саме частині підсудний не визнає свою вину. Це – стан сп’яніння та розміри грошових компенсацій.

На початку засідання суддя Тетяна Василенко запитала в сторін державного обвинувачення та потерпілих, чи подаватимуть вони додатково документальні докази.

Суд над Лудченком 11.10.2021

Суддя Тетяна Василенко

Нагадаємо, минуле засідання було повністю присвячене представленню і долученню до справи документів від прокурора Романа Луценка та представниці потерпілих Тетяни Микульської.

Допит свідків

Прокурор долучив лише один документ і попрохав змінити порядок розгляду справи в судовому засіданні – перейти до допиту свідків. Ніхто зі сторін не заперечив, тож суддя погодилася. Свідків було двоє, обидва зі сторони обвинувачення – подружжя Антона та Валентини Машкіних.

Вони, почергово заходячи до зали суду, розповіли, що під час ДТП їхали на одному мотоциклі бульв. Незалежності в бік трикотажної фабрики. Раптово почули ревіння мотору, а потім – як авто збиває на «зебрі» двох жінок. За словами свідків, одну з них підкинуло і відкинуло під інше припарковане авто, іншу – на газон. Швидкість руху транспортного засобу Антон Машкін оцінив у близько 100 км/год.

Антон Машкін

Тим часом водій не гальмує, а лише пришвидшує рух, їдучи зигзагоподібно, зазначають свідки. За 200 м, недалеко від головної будівлі Броварської міської ради, він врізається в дерево. Зі слів свідків, вони попрямували до автомобіля. Антон викликав «швидку», а Валентина невдало – поліцію.

Валентина Машкіна

Свідки вказують на неадекватний і дезорієнтований стан водія, однак чи п’яний він був – не стверджують. Згодом, із їхніх слів, Михайло Лудченко намагався піти з місця події. Валентина покликала на допомогу перехожих, які затримали водія.

Лудченко не визнає свій стан сп’яніння

Після заслуховування свідків, захисник підсудного Олександр Сіладі попросив суд рухатися лише в тій частині обставин справи, яку Михайло Лудченко не визнає.

Олександр Сіладі

Водночас і суддя, і державне звинувачення вказали, що підсудний під час одного з судових засідань відмовився уточнити, в якій саме частині він не визнає обвинувачення.

На це Михайло Лудченко повідомив, що не визнає свій стан сп’яніння під час ДТП, а також розміри грошових компенсацій. Нагадаємо, в межах трьох цивільних позовів потерпілих – Марини Чамари та її родичів – експоліціянт визнав один повністю та два – частково.

Наступне засідання

Під час наступного засідання сторона державного звинувачення пообіцяла організувати прихід до суду решти свідків для допиту. Судячи з інформації в матеріалах справи, їх може бути близько 10 – 15. Однак для цього необхідний час. Погодивши графіки, засідання призначили 3 листопада о 16:00.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Броварський суд випустив експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку. ФОТО, ВІДЕО
  2. Нова суддя залишила експоліціянта Михайла Лудченка під домашнім арештом
  3. Завершилося слідство щодо смертельного наїзду п’яного поліціянта на броварчанку
  4. Смерть на «зебрі»: п’яний «беркутівець» збив пішохода. ФОТО, ВІДЕО
  5. Перед судом постане поліціянт, який п’яним на зупинці «Автошкола» на смерть збив жінку
Поділіться.

Залиште відповідь