«Грошова компенсація»: увага, новий вид онлайн-шахрайства

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У соцмережах активізувалися шахраї, які виманюють персональну інформацію платіжних карток. Про це повідомляють у пресслужбі Держспецзв’язку в Телеграмі.

«У соціальній мережі Фейсбук виявлено низку шахрайських сторінок, що містять посилання на так званий «Єдиний Компенсаційний Центр Повернення Невиплачених Грошових Коштів». На згаданому ресурсі пропонують надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж. У разі виконання зазначених вимог дані платіжної картки буде скомпрометовано», – йдеться у повідомленні.

У Держспецзв’язку нагадали, що потрібно дотримуватись правил фінансової та кібергігієни: ніколи не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Потрібно налаштувати контроль руху коштів, якщо ж дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті потрібно негайно заблокувати картку за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку (телефон зазначено на звороті картки) або через інтернет-банкінг.

Також потрібно використовувати надійні паролі, двофакторну автентифікацію, антивірусні програми та дотримуватись інших порад із кібербезпеки.

ФОТО – Дивись.інфо

Читайте також:

  1. Фальшиві вакансії та роботодавці-шахраї: як не потрапити в пастку

  2. У Броварах шахрайка під виглядом соцпрацівниці обікрала бабусю

  3. «Подарунки» від EVA: шахраї активізувалися

  4. Друг просить у борг: у соцмережах почастішали випадки шахрайства

Поділіться.

Залиште відповідь