Як у Наполеона: мавзолей за $3 млн побудував собі аграрій із Чернігівщини. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Герой України, генеральний директор аграрного ТОВ «Земля і воля», що в місті Бобровиця на Чернігівщині, побудував собі усипальницю – мавзолей за 3 мільйони доларів. Про це він розповів телеканалу «Суспільне.Чернігів».

За словами Яковишина, на будівництво пішло 10 років. Саркофаг коштує 150 тисяч доларів, важить 23 тонни. Одна кришка з червоного граніту – 2,5 тонни. Наразі будівництво мавзолею – на фінальному етапі, воно обійшлося в 3 мільйони доларів.

(Натисніть для збільшення фото)

Окрім усього іншого, в мавзолеї також розміщено чотири позолочені скульптури Яковишина – у 20 років, 40, 60 та 80 років.

«Проєкт мавзолею повністю мій задум», – сказав аграрій і додав, що за основу усипальниці взяв мавзолей Наполеона.

«Мавзолей буде відкритий кожен день із 10-ї до 17-ї години, крім вихідних. Це коли я вже буду в раю, – додав аграрій. – Але бальзамувати, як Миколу Івановича Пирогова чи Леніна, мій труп не будуть».

Хто такий Леонід Яковишин

Леонід Яковишин

Леоніду Яковишину 81 рік. Він народився у Козятині Вінницької області. Нагороджений званням «Герой України». За Радянського Союзу працював у Рівненській області, а ТОВ «Земля і воля», що розташоване в Бобровиці Чернігівської області, очолив у 1995 році.

У період із 1990 до 1994 року був народним депутатом Верховної Ради УРСР і Верховної Ради України. Потім деякий час працював радником прем’єр-міністрів Юхима Звягільського і Віталія Масола.

Звання «Герой України» йому присвоїв 22 серпня 2004 року президент Леонід Кучма «за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку агропромислового комплексу, досягнення високих виробничих показників, багаторічну самовіддану працю».

ФОТО – Суспільне. Чернігів

Читайте також:

  1. Захворів на COVID-19 і … зцілився від раку
  2. Відвідати Лувр із дому: паризький музей виклав свою колекцію онлайн
  3. Рейтинг найщасливіших країн світу: Україна – між Алжиром та Іраком
  4. Бджолина отрута лікує рак? Дослідження австралійських учених
Поділіться.

Залиште відповідь