Кабмін пом’якшив карантин. Що дозволено та за яких умов

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет Міністрів України пом’якшив карантинні обмеження. Так, дозволено, зокрема, проведення масових заходів, але за певних умов. Такі обмеження діятимуть, зокрема, у розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування. Відповідні зміни закріплено постановою Кабміну №583 від 2-го червня 2021 року, яка оприлюднено в понеділок, 7-го червня.

Так, дозволено проведення масових заходів, але за за умови перебування однієї людини на 4 м² площі будівлі, території або наповненості залів не більше двох третин місць. Крім цього, згідно з рішенням уряду, обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену, не більше, ніж за 72 години до проведення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Дозволяється також приймати відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю залів не більше двох третин місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами та одним порожнім поруч).

Уряд також виключив пункт про заборону роботи закладів харчування після опівночі.

Нові критерії для «зелених» зон

«Зелений» рівень епідбезпеки встановлюватимуть, якщо:

  • кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів є меншою за 75;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на антиген не перевищує 4%;
  • кількість тестувань методом ПЛР або експрес-тестування протягом останніх семи днів на 100 тис. населення – понад 300, і при цьому на всій території України немає регіонів зі встановленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

(Натиснути на таблицю для збільшення)

Нагадаємо, протягом 6-го червня на всій території України підтверджено 535 випадків інфікування коронавірусом та 33 летальні випадки серед осіб, в яких раніше було встановлено інфікування коронавірусом. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусом менше 4% зафіксовано в 11 областях України.

Колаж – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Ускладнення серед вакцинованих від коронавірусу українців: кількість та прояви

  2. У Броварській ОТГ з’явилася різна вакцина проти COVID-19. Кого щепитимуть

  3. Вакцини, щеплення якими гарантують COVID-сертифікат

  4. Київ послаблює суворі карантинні обмеження. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь