Коли відкриють нову амбулаторію на Торгмаші. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже 28 лютого, згідно з договором, мають бути завершені будівельні роботи над дорослим відділенням амбулаторії № 1 у новому кварталі Торгмашу. Утім, через погодні умови, відкриття закладу відкладуть. Наразі будівельники майже завершили внутрішні роботи. А от про закінчення зовнішніх – поки не йдеться. У подальшому ще закуповуватимуть меблі. Про це розповів «Трибуні» керівник первинної медицини Броварської ОТГ Ігор Кравцов.

Нагадаємо, амбулаторію мають відкрити в новому будинку на вул. Сергія Москаленка, 53. Там, зі слів керівника первинної медицини Броварської ОТГ Ігоря Кравцова, розмістять відділення для дорослих амбулаторії № 1, яке зараз «розквартировано» на вул. Олімпійській, 8-Б. Водночас дитяче відділення залишиться за строю адресою.

Амбулаторія № 1

Так виглядає дитяче відділення амбулаторії № 1 на вул. Олімпійській 8-Б. Фото – brovmedcentr.in.ua

Нових працівників через сам факт відкриття «первинка» не збирається наймати. Однак у перспективі, відповідно до потреби, братимуть на роботу лікарів, зазначає очільник відомства.

Коли відкриють амбулаторію

Задля відкриття нового відділення для дорослих ТОВ «Євромонтажбуд» безоплатно передало в комунальну власність міста 5 квартир на першому поверсі. Саме зараз будівельники їх переобладнують. Згідно з тендером, роботи мають бути завершені вже 28 лютого.

Вул. Сергія Москаленка, 53/1

Новий будинок на вул. Сергія Москаленка, 53, де розмістять доросле відділення амбулаторії № 1

Амбулаторія на вул. Сергія Москаленка, 53/1

Тут буде вхід до медичного закладу

Амбулаторія на вул. Сергія Москаленка, 53/1

Водночас, як розповів Ігор Кравцов, відкриття вчасно не відбудеться через погодні умови. Попри те, що внутрішні роботи майже завершені, необхідно ще зробити великий обсяг зовнішніх робіт.

Ззовні потрібно, зокрема, влаштувати пандус та обкласти плиткою вхід. Завершити ці роботи необхідно вже при встановленні стабільно теплої погоди, щоби не мати проблем із виправленням недоліків уже нібито закінченого будівництва, вказує Ігор Кравцов. Мовляв, плитка при найменшому морозі може «відійти» і пошкодитися.

Читайте також: У ДНЗ «Катюша» всупереч проектно-технічним умовам поклали неякісну плитку — депутати та фахівці

Окрім того, зі слів головного лікаря «первинки», до моменту відкриття закладу необхідно буде закупити меблі. Для цього потрібно почати окрему тривалу тендерну процедуру. За допомогою електронних торгів, можливо, доведеться проводити й інші закупівлі – різне оздоблення, охорону тощо.

Тому хоча би орієнтовну дату відкриття закладу наразі не повідомляють.

Хто і як будує

Зі слів Ігоря Кравцова, нове приміщення дорослого відділення амбулаторії матиме достатньо місця для обслуговування пацієнтів і роботи лікарів. Як зазначено в тендерній документації, під заклад віддадуть 5 квартир – №№ 395 – 399. Загальна площа амбулаторії становитиме 207,1 кв. м.

Амбулаторія на вул. Сергія Москаленка, 53/1

Коридор у багатоповерхівці. Чи буде вхід до амбулаторії лише ззовні? – Наразі не уточнюють.

Амбулаторія на вул. Сергія Москаленка, 53/1

Однак двері до медзакладу зсередини житлового будинку вже встановлені

Амбулаторія на вул. Сергія Москаленка, 53/1

Тендерну закупівлю оголосили ще 28 жовтня 2020 року. Аукціон із-поміж 4-х учасників відбувся 16 листопада. Тоді ж і визначили переможця. Ним виявився ТОВ «Горінвестбуд» із Києва.

Товариству вказали на низку недоліків у документації, на виправлення яких дали термін у 10 днів. Договір із переможцем уклали 26 листопада. Сума фінансування – 4,06 млн грн.

Читайте також: Затверджено середню вартість 1 кв. м земель у Броварах та передано під амбулаторію на Торгмаші 5 квартир – 78-ма позачергова сесія

Слід зазначити, що пропозицію учасника аукціону ТОВ «Група Атена» навіть не розглядали. Компанія запропонувала трохи більший бюджет, ніж переможець. А от двоє інших учасників – на понад пів мільйона дешевші варіанти. Однак їх обох дискваліфікували.

Як ідеться в тендерній документацій, ТОВ «Пропериметр» і ПП «Союз Регіон» відсторонили від участі в аукціоні, бо їхня тендерна пропозиція була викладена «іншою мовою (мовами), аніж мова (мови), що вимагається тендерною документацією». Це суперечить законодавству.

Кошторис

Роботи із реконструкції квартир для створення амбулаторії, згідно з документами, почалися в грудні 2020 року. На них передбачали лише 100 тис. грн. Решта суми – 3,96 млн – цього року.

Найбільше із загальної суми фінансування передбачено на матеріальні ресурси – майже 2 млн грн. Зарплатня працівників «з’їсть» 771 тис. грн. Кошторис зведення, пристосування та розбирання тимчасових споруд – понад 371 тис. грн. Іще майже 32 тис. грн – експлуатація машин і механізмів.

Розрахунок із виконавцем здійснюватимуть на підставі актів виконаних робіт і відповідної довідки, ідеться в договорі. Оплата – за фактично виконані роботи – відбувається протягом 10-ти робочих днів.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Ясла-садок «Зірочка» відреконструюють за майже 42 млн грн
  2. Дитяча амбулаторія №2: проблеми з браком кадрів та чергами – вирішили. ВІДЕО
  3. Номери телефонів реєстратур амбулаторій Броварів
Поділіться.

Залиште відповідь