«Комконівці» затримали крадіїв металу в закинутому спорткомплексі «Металург»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 21 жовтня, близько 12:30 охоронці «Комкон груп» у закинутому спорткомплексі «Металург» затримали 4-ох крадіїв.

Як повідомили «комконівці», про нагляд за об’єктом їх попросило керівництво міської громади. За їх інформацією, у закинутому приміщенні спорткомплексу невідомі вирізають метал.

Уже через пів години після спостереження за об’єктом, охоронці побачили чотирьох чоловіків, які зайшли до будівлі. Згодом невідомі спустилися в підвальне приміщення і розпочали вирізати металеві труби. Охоронці спіймали їх «на гарячому».

Крадіями виявилися три мешканці Броварів та житель м. Ізмаїл. Чоловікам 34, 35 та 51 рік. У четвертого затриманого документів при собі не виявилося і повідомити про себе він нічого не зміг, позаяк перебував у неадекватному стані.

Як з’ясувалося, чоловіки вживають наркотики. У одного із них «комконівці» виявили шприц із невідомою речовиною.

Затриманих чоловіків передали працівникам поліції. За даним фактом правоохоронці проводять перевірку, після чого нададуть правову оцінку діям чоловіків. Також особи перевіряються на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території обслуговування.

Комкон, затримання

 

Нагадаємо, спорткомплекс побудував завод порошкової металургії. Відкрили його в 1971 році. Тривалий час він був домівкою для спортсменів із різних видів спорту – плавання, легкої та важкої атлетики, художньої гімнастики тощо. Із часом завод не зміг утримувати споруду і через великі борги змушений передати спортивний комплекс місту.

У 2012 р. Броварська міська рада прийняла спорткомплекс у комунальну власність територіальної громади м.Бровари для подальшого використання за цільовим призначенням і без права відчуження в приватну власність.

Спорткомплекс планують демонтувати і на його місці побудувати новий із басейном.

Читайте також

  1. «Комконівці» виявили злочинців, що зрізали в підвалі кабелі і дроти
  2. Погрожував ножем та пограбував продавчиню і магазин: «комконівці» затримали злочинця
  3. «Комкон» оперативно затримав дрібних крадіїв алкоголю
  4. Розбирали оргтехніку на Торгмаші: «комконівці» виявили та допомогли затримати крадіїв
  5. «Металург» – наш: міськрада зареєструвала право власності
Поділіться.

Залиште відповідь