Кошти на ремонти й оснащення шкіл і садочків перерозподілили: хто і скільки отримає

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Броварської громади під час сьогоднішньої позачергової сесії перерозподілити кошти на ремонти та оснащення закладів освіти. «За» відповідний проєкт рішення проголосували 29 обранців.

Як ідеться в пояснювальній записці до проєкту рішення, керівники закладів освіти надали інформацію щодо потреб робіт. Відповідно до цих даних і здійснили перерозподіл коштів. Тепер фінансування заходів програми зменшиться загалом на 99,756 тис. грн.

Зазначені зміни обґрунтовують проведенням ремонтних робіт, придбанням матеріальних цінностей і вивільнення коштів на продукти харчування.

На що додадуть грошей

Найбільше коштів у дитячих садочках виділять на поточний ремонт ґанків (пожежних виходів) у «Країні дитинства» – 158,827 тис. грн. Також 63,592 тис. грн додали на поточний ремонт електромереж і ГРЩ у цьому ж закладі.

Ще 80,695 тис. грн перенаправлять на оброблення дерев’яних конструкцій вогнезахисним розчином у дитсадку «Ромашка». А також 80 тис. грн – на поточний ремонт електромереж у садочку «Ялинка».

Серед шкіл найбільше виділять на поточний ремонт навчальних приміщень школи № 7 – 70 тис. грн. На поточний ремонт електромереж харчоблоку в школі № 9 – 43,418 тис. грн, а на поточний ремонт системи очищення води в їдальні – 23,5 тис. грн.

9 школа

Школа № 9

Окрім того, для закупівлі баянів для Палацу творчості дітей та юнацтва виділять 40,708 тис. грн. А на закупівлю конструкторів Lego Education для Броварського навчально-виховного об’єднання – 159,76 тис. грн.

На всі вказані потреби кошти до рішення сесії не були передбачені взагалі.

Із яких потреб знімуть кошти

Для закупівлі конструкторів у БНВО частину грошей – 49,483 тис. грн – перенаправили з потреб цього ж закладу освіту. За вказані кошти мали ремонтувати приміщення чи здійснювати будівництво.

Серед інших потреб, більш як удвічі зменшили бюджет поточного ремонту електромереж садочку «Ялинка», знявши 196,408 тис. грн. Іще 43,114 тис. грн (усі наявні кошти) відняли від установлення системи блискавкозахисту в садочку «Капітошка».

дитсадок "Каиітошка"

Садок “Капітошка” взимку

Та найбільше серед садочків знімуть із поточного ремонту газової котельні в «Країні дитинства» – 340 тис. грн, залишивши на цю потребу лише 38 тис. грн.

Серед шкіл найбільше знімуть коштів із поточного ремонту асфальтового покриття в школі № 9 – 150 тис. грн. Також – із поточного ремонту фасаду цього ж навчального закладу – 98 тис. грн. Окрім того, 70 тис. грн віднімуть із придбання дидактичних матеріалів для школи № 7. Ще мінус 23,5 тис. грн – із оброблення дерев’яних конструкцій у школі № 5.

Загалом у межах внутрішнього перерозподілу загальна сума фінансування заходів у садочках не зміниться. А у школах – зменшиться на 250,741 тис. грн.

Фото – © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Гроші на ремонти шкіл і садочків перерозподілять: хто і на що отримає
  2. Кількість школярів та вихованців дитсадків у Броварській громаді – дані чиновників
  3. Без попередження: школи та садочки перевірятимуть на наявність золотистого стафілококу
Поділіться.

Залиште відповідь