Кількість школярів та вихованців дитсадків у Броварській громаді – дані чиновників

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час вівторкового засідання, 14 вересня, виконавчий комітет Броварської громади затвердив мережу закладів освіти. У документі наведено статистику, а саме – перелік шкіл і садочків, число класів і груп, а також кількість дітей, які навчаються в них. Як свідчить аналіз за три останні роки, число учнів у броварських комунальних закладах зросло. При цьому кількість шкіл залишилася без змін. Водночас ситуація із садочками виглядає дещо кращою.

Школи

Як ідеться в рішенні виконкому, нині в Броварській громаді 17 729 учнів комунальних шкіл. Разом із приватними – 18 200. Комунальних закладів загалом 13, у тому числі по одній школі в Требухові та Княжичах, які цього року ввійшли до Броварської громади.

Найбільшими школами за числом учнів є № 7 – 2 259, № 10 – 2 082, № 9 – 1 955. Остання, до слова, є єдиною, де ще лишаються класи з російською мовою навчання. Їх усього 2, загалом учнів – 35. Найменше учнів – у БНВО – 316, Княжицькій і Требухівській школах – 727 і 849 відповідно.

7 школа

Центральний вхід до школи № 7

Приватних закладів у переліку 4 – школа «Фортуна» на Торгмаші, реабілітаційний центр «Мозаїка» в Старому місті, центр корекції розвитку «Сіалія» біля «Терміналу» та приватний заклад середньої освіти «Ліцей» на Новому Масиві.

У вересні 2018 влада нарахувала в Броварах 14 013 учнів комунальних шкіл. Разом із приватними – 14 226. Якщо не враховувати новодолучені школи Требухова та Княжичів, то число учнів за три роки в Броварах зросло на 2 137. При тому нових шкіл у місті не відкривали. Триває будівництво лише початкової ланки школи №10.

Читайте також: Поліція розслідує розкрадання в особливо великих розмірах на будівництві 10-ої школи

У статистиці можна побачити поступове зростання числа учнів протягом трьох років.

таблиця

Число учнів у школах міста й об’єднаної громади

Причому, зростання числа учнів відбувається і в приватних закладах освіти. Однак, мережа цих закладів змінювалася. Замість заочної форми навчання в БНВО, яка зникла з переліку у 2020 році, з’явився приватний заклад середньої освіти «Ліцей».

Садочки

Як ідеться в рішенні виконкому, на цей час у Броварській громаді відвідують комунальні садочки 5112 дітей. Разом із приватними – 5 346. Комунальних закладів загалом 23, у тому числі по одному садочку в Требухові  («Країна дитинства») та Княжичах («Вишенька»), що долучилися до громади.

Перлинка

Садок “Перлинка” в Броварах

Серед приватних закладів чиновники наводять 7 садочків. Це – згаданий у розрізі шкіл центр корекції розвитку «Сіалія», садочки «Спік інглиш», «Клуб щасливої родини «Слоненятко Сонечко», «Дивомісто», «Фокус-Покус» і ФОП Корнієнко Федір Якович, садок «Босоніж по траві».

Читайте також: Бровари зробили черговий крок до будівництва житлової багатоповерхівки замість садочка

Слід зазначити, що садок «Зірочка», який нині закритий для відвідувачів через реконструкцію, в переліку є. Нагадаємо, дітей тимчасово розселили по інших закладах дошкільної освіти.

Як розповіла під час засідання «гуманітарної» комісії керівниця управління освіти та науки Оксана Мельник, серед нещодавно долучених до діяльності в місті – приватний садок «Босоніж по траві» в Княжичах, а також відкриті нові групи в броварському комунальному садочку «Джерельце».

Оксана Мельник

Оксана Мельник

Статистика дітей у комунальних і приватних садочках міста та громади протягом останніх трьох років характеризувалася як зростанням числа дітей у закладах, так і спаданням. Щоправда в цілому кількість дітей усе ж зросла – з 4 869 у 2018 році до 5 346 нині, – тобто на 477 дітей.

таблиця

Число дітей у садочках міста та об’єднаної громади

У розрізі лише комунальних садочків, картина приблизно така сама. Зростання з 2018 року – з 4 728 до 5 112 дітей, тобто на 384 особи. Утім, зростання відбулося завдяки долученим селам до Броварської громади. Якщо їх не враховувати, то число дітей у садочках Броварів зросло на 16 осіб.

Водночас окремо в приватних садочках тенденція до зростання помітніша – зі 141 до 234, тобто ледь не вдвічі. Однак і структура таких закладів змінювалася, причому не лише через приєднання сіл.

Фото, підрахунок – © «Трибуна-Бровари», з використанням Excel

Читайте також

  1. Гроші на ремонти шкіл і садочків перерозподілять: хто і на що отримає
  2. У школах Броварської громади з 90 вакансій не закрито четверту частину
  3. Харчування дітей у початковій школі буде платним
Поділіться.

Залиште відповідь