У Броварах завершуються підготовчі роботи для реконструкції ясел-садка «Зірочка». ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підготовчі роботи для реконструкції ясел-садка «Зірочка», що в Броварах на вул. Ярослава Мудрого, 3, завершуються. Реконструювати садочок, а якщо точніше, то побудувати нове приміщення, довірено ТОВ «І. Б. К. Девелопмент». Саме це товариство виграло тендер, запропонувавши 41,842 млн грн. У квітні розпочалися перші підготовчі роботи. Що зроблено за місяць?

Як повідомив журналістам «Трибуни» виконавець робіт ТОВ «І. Б. К. Девелопмент» Ігор Круглян, на майданчику  викорчувано дерева, демонтовано малі архітектурні форми – криті ігрові майданчики,   фактично завершено копання котловану розмірами 1848, 2 м куб під фундамент новобудови.

Ясла-садок "Зірочка"

Ясла-садок "Зірочка"

Також завершується демонтаж старого приміщення ясел-садка. Нагадаємо, будівлю ясел-садочка «Зірочки» ще п’ять років тому визнали аварійною через просідання на 16 см балки перекриття. Тоді її тимчасово закріпили, але йшла розмова про закриття молодшого корпусу.

Ясла-садок "Зірочка"

Демонтаж будівлі ясельного корпусу

Ясла-садок "Зірочка"

Демонтаж старої їдальні відбудеться в останню чергу, позаяк робітники частково використовують її під власні потреби.

Ясла-садок "Зірочка"

На сьогодні в двох групах «Зірочки» виховується 140 дітей. Проте в головній будівлі «Зірочки» малечі немає: через реконструкцію ясла-садок розформували і вихованців тимчасово розселили в інші дитсадки. Так, у садочку Ромашка» перебуває дві ясельні групи, у «Золотій рибці» – середня група, в «Оленці» – старша група. Сьогодні ці заклади відвідало 75 вихованців «Зірочки».

Ясла-садок "Зірочка"

Головна будівля «Зірочки»

Проєкт реконструкції «Зірочки» реалізується в межах Надзвичайної кредитної програми за фінансування Європейського інвестиційного банку в розмірі 33 млн 025 тис грн. Із бюджету міста заплановані витрати в сумі 8 млн 817 тис. грн.

Роботи триватимуть протягом 9-ти місяців і мають завершитися 31 жовтня 2021 року.

Фото – авторки

Читайте також

  1. У Броварах розпочалася реконструкція ясел-садка «Зірочка». Що зроблено. ФОТО
  2. Ясла-садок «Зірочка» зачиняють на реконструкцію – дітей та вихователів прилаштовують у інші заклади. Відео
  3. Ясла-садок «Зірочка» відреконструюють за майже 42 млн грн
  4. Реконструкція ДНЗ «Зірочка» обійдеться в понад 40 млн грн: затверджено проектну документацію
Поділіться.

Залиште відповідь