КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» знову просить допомоги з бюджету міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Не вперше і не перший рік КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» просить із бюджету міста фінансової підтримки. На сесії 21 вересня керівництво ОРЦ знову планує просити 400 тис.грн на заробітну плату на вересень. Проте на липневій сесії депутати вже виділяли працівникам на вересневу заробітну плату. Куди ж поділися ці кошти?

Як зазначено в пояснювальній записці до проєкту рішення, кошти потрібні «для здійснення у вересні безперебійної діяльності підприємства». Мова про уникнення заборгованості з виплати заробітної плати та нарахувань на неї.

Загальна сума за вересень із виплати заробітної плати та сплати ЄСВ складає 400 тис.грн, де 350 тис.грн – зарплата та 50 тис. грн – нарахування.

У пояснювальній записці вказано, що поточні витрати на утримання підприємства ОРЦ планує здійснювати за рахунок власних коштів.

Нагадаємо, рішенням міської ради від 24.12.2020 р., затверджено Програму фінансової підтримки КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» на І півріччя 2021 р. на суму 2 млн 500 тис.грн. Це – заробітна плата, нарахування на неї, енерго-, газо-, водопостачання та водовідведення.

Так, за І півріччя підприємство профінансовано на 2 млн 500 тис. грн. Із них на заробітну плату з нарахуваннями пішло 1 млн 400 тис. грн, на енергопостачання – 400 тис. грн, водопостачання та водовідведення – 100 тис. грн, газопостачання – 600 тис. грн.

На липневій сесії депутати виділили ОРЦ 800 тис.грн на фінансування діяльності протягом липня – вересня 2021 року. 500 тис.грн із загального фонду місцевого бюджету виділено на заробітну плату, ще 300 тис. грн – на послуги газопостачання.

Проте, як виявилося, коштів на зарплату у вересні бракує. Як пояснила директорка КП «ОРЦ» Юлія Боюн, підприємство неспроможне повністю виплатити зарплату працівникам, позаяк два місяці не працювало. Один із яких – через ремонт, інший – через непройдену повірку газового лічильника.

гуманітарна комісія

Під час засідання “гуманітарної” комісії

Юлія Боюн, ОРЦ

Юлія Боюн

Відтак за 9 міс. 2021 р. із бюджету міста на підтримку ОРЦ піде 3 млн 700 тис.грн. За словами директорки, зростання витрат пов’язане із здорожчанням газу в 4 рази.

Тож у жовтні підприємство також проситиме гроші на зарплату, зазначила директорка ОРЦ.

«За» виділення коштів ОРЦ на вересень проголосувало 3 члени «гуманітарної» комісії, одна депутатка – Тетяна Ковкрак  від «За майбутнє» –  утрималася. Проте остаточне слово мають сказати депутати на сесії 21 вересня.

Нагадаємо, протягом 2020 р., станом на 26.11.2020 року, ОРЦ використало бюджетних коштів 2 888 581,41 грн. Ці гроші пішли на зарплату та нарахування на неї, газ та електроенергію.  При цьому за січень 2020 – 26 листопада 2020 р. підприємство заробило 3 257 988,23 грн. Згідно зі звітом, витрати за цей період склали 3 517 063,02 грн. Головно –  це розрахунки за надання низки послуг.

Читайте також

  1. КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» отримає додатково 800 тис. грн
  2. КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» знову просить допомоги з міського бюджету

  3. Басейн КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» закривається на реставрацію

  4. Пільгове перевезення, матеріальна допомога: програму «З турботою про кожного» дофінансують на майже 2,6 млн грн

  5. Які комунальні підприємства отримали додатково гроші з бюджету

Поділіться.

Залиште відповідь